پرستاری فرحناز منافی‌ظاهر از حسین محب‌اهری

پرستاری فرحناز منافی‌ظاهر از حسین محب‌اهری

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سالهاست که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند و این روزها برای ادامه درمان در بیمارستان بستری شده است

به گزارش آخرین خبر، با این‌ که این زوج هنرمند ۱۸ سال پیش از هم جدا شدند و محب‌ اهری مجدداً ازدواج کرده است، در این روزها که بیماری محب‌ اهری شدید شده و به علت وخامت حالش در بیمارستان بستری‌ست، منافی ظاهر در کنار اوست و از او پرستاری می‌کند.

پرستاری فرحناز منافی‌ظاهر از حسین محب‌اهری

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سالهاست که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند . این بازیگر پیشکسوت کشورمان درباره زمان آغاز بیماری اش در یک گفتگو توضیح داد و گفت :سال 79 اولین بار بود که درگیر سرطان شدم و 9 سال از آن ماجرا گذشت و دوباره قصه آغاز شد. دکتر گفت ممکن است که سرطان شما برگشته باشد. دوباره اسکن کردیم و گفتند در ریه چپ، ریه راست، گردن و پا، تومور دارید به اندازه های متفاوت. دوباره رفتم سراغ جراح و کشاله ران را عمل کردم به اندازه یک گردو و دوباره شیمی درمانی کردم و خوب شد اما دوباره این بیماری عود کرد . بیماری سرطان، طحال، کسیه صفرا، ریه راست، اطراف مثانه و روده هایم را درگیر کرده است.

مجله اینترنتی طومار برای این هنرمند دوست داشتنی آرزوی بهبودی و سلامت دارد.

  • ۳ دی ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×