پرسولیس قهرمان لیگ برتر شد

پرسولیس قهرمان لیگ برتر شد

شرف الشمس

پرسپولیس با تک گل وحید امیری و 3 امتیازی که مقابل پدیده به دست آورد 60 امتیازی شد و در فاصله 3 هفته به پایان مسابقات به قهرمانی هفدمین دوره لیگ برتر رسید

پرسپولیس برای دومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شد. 

به گزارش عصرایران از هفته بیست و هفتم لیگ برتر تیم های پدیده و پرسپولیس در مشهد به دیدار هم رفتند که پرسپولیس موفق شد با پیروزی در این بازی به قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند. 

بازی در شرایطی آغاز شد که پرسپولیس با ترکیب اصلی و چند هفته اخیرش پا به میدان گذاشت قرمزها که دو هفته قهرمانی خود را با شکست به تعویق افتاده می دیدند در این دیدار به یک تساوی نیاز داشتند که جشن قهرمانی بگیرند. 
در مقابل تیم پدیده هم نیاز داشت در هفته ای که همه پایین جدولی ها شکست خورده اند با حداقل امتیاز بتواند از منطقه خطر فرار کند. 

تحت تاثیر چمن ناهوار استادیوم بازی از زیبایی خاصی برخوردار نبود. هرچند هر دوتیم تلاش هایی برای به ثمر رساندن گل داشتند و در این بین سهم پرسپولیس از شوت های به سمت دروازه بیشتر هم بود اما در اصل نیمه اول بازی بدون اتفاق خاصی به پایان رسید. 

در نیمه دوم قرمزها تلاش بیشتری برای حمله به دروازه حریف کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی هم به وجود آوردند که در استفاده آنها نا موفق بودند. 

بعد از 15 دقیقه اول پدیده موفق شد چند موقعیت ایجاد کند که این تیم هم در گلزنی نا موفق بود. 
تعویض دقیقه 70 پرسپولیس مانند همیشه تغییر قابل توجهی در روند بازی ایجاد کرد. البته در ابتدای ورود نوراللهی قرمزها توپ را 5 دقیقه در خط دفاعی خود نگه داشتند اما در یک حمله و با پاس زیبای محرمی ، وحید امیری موفق شد تک گل بازی را با سر به ثمر برساند. 

پس ازاین گل پرسپولیس دو موقعیت خوب داشت و البته پدیده هم چند کرنر پیاپی را ارسال کرد اما در نهایت قرمزها برنده بازی شدند. 

پرسپولیس با تک گل وحید امیری و 3 امتیازی که به دست آورد و 60 امتیازی شد و به قهرمانی رسید. در حالی که سه هفته تاپایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است اما ذوب آهن تیم تعقیب کننده پرسپولیس با 48 امتیاز ، 12 امتیاز با این تیم فاصله دارد و تیم های استقلال و سایپا هم 13 امتیاز عقب هستندواین قهرمانی پرسپولیس راقطعی می کند.

جدول لیگ برتر

 

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×