متن های احساسی و عاشقانه دوستت دارم برای خانم ها از زبان آقایان

متن های احساسی و عاشقانه دوستت دارم برای زنان از زبان مردان

متن های احساسی و عاشقانه دوستت دارم برای زنان از زبان مردان

در این قسمت مجموعه ای از پیام های احساسی را در اختیار تان می گذاریم تا برای ابراز علاقه به عشقتان بفرستید

متن های احساسی و عاشقانه دوستت دارم برای زنان از زبان مردان

نیازی نیست که یک شاعر عالی باشید تا بتوانید عشق تان را بیان کنید، فقط چند خط ساده و ملموس کافی است دلش را به دست آورید. اگر به دنبال پیام های عاشقانه ازین دست هستید ما به شما کمک می‌ کنیم که در با بهترین قالب و بهترین شکل احساس خود را ابراز کنید.

 

جملات عاشقانه مرد به زن

 

 آرزو می کردم که هفته ۸ روز و روز ۲۵ ساعت بود تا بتوانم هر روز بیشتر با تو باشم باز هم تو را کم دارم و دلتنگ تر و عاشق تو هستم.

عشق تو الهام بخش من است و حتی نمی توانم تصور کنم که بدون تو زندگی من چطور می‌توانست باشد. خوشحالم که خداوند تو را به من بخشیده است، دوستت دارم.

ترجیح می دهم که در قلب تو باشم تا در ذهنت ، چرا که ذهن ممکن است فراموش کند ولی قلب هرگز. دوستت دارم عزیزترینم.

اگر می توانستم ستاره ها و ماه را به تو می دادم تا عشقم را به تو نشان دهم، حیف که شدنی نیست. تنها چیزی که می خواهم این است که همیشه در کنارت باشم تا بتوانم از عشق لبریزت کنم. بسیار دوستت دارم.

متن عاشقانه دوستت دارم

اگر به من یک فرصت برای آرزو کردن بدهند، تنها یک چیز را آرزو می کنم و آن این است که ما در کنار هم عمرمان را بگذرانیم وعشق مان ابدی باشد.

لبخند ت را دوست دارم، تو درست شبیه خودم هستی، چه چیز بیشتری را می توانم بخواهم جز اینکه عشق مان همیشگی باشد، تو برای من منحصر به فردی و نمی توانم از فکرت بیرون بیایم. دوستت دارم.

حس می کنم یک گل درون قلبم می شکفد، می دانی نامش چیست؟ چشم هایم برق خاصی دارند، می دانی نام این جرقه چیست؟ پاسخ تمام این ها عشقی است که به تو دارم. یار من بسیار دوستت دارم و تو برای من معنی زندگی هستی عزیز ترینم.

عشق معجزه ای است که درون قلب رخ می دهد و برای من هم اتفاق افتاد. من در اولین نگاه عاشق تو شدم، دوستت دارم. شاید آن قدری که من دوستت دارم مرا دوست نداشته باشی و شاید انقدر که من حواسم به تو است تو حواست بمن نباشد، ولی هر زمان که به من نیاز داشته باشی در کنارت هستم.

پیام های عاشقانه

اگر باید بین نفس کشیدن و دوست داشتن ت یکی را انتخاب می کردم، در آخرین نفسم به تو می گفتم دوستت دارم.

شب ها دلم برای خوابیدن تنگ می شود و روزها دلم برای روشنایی، شب و روز م به هم ریخت. ذوب شدن در عشق حس فوق العاده ایست و من در عشق تو ذوب شدم.

دیدار ما تصادف بود یا اتفاق مهم نیست فقط مرا با تمام وجود ت بپذیر عزیزم من بسیار دوستت دارم و برایت ارزش زیادی قائل هستم.

پیام دوستت دارم برای خانم ها

دوستت دارم عشق مرا و مهر بوسه هایم را بفهمی.

نخستین باری که تو را دیدم مسخ شدم. نخستین باری که تو را دیدم شیفته ات شدم. نمی توانم  صحبت کنم، نمی توانم فکر کنم. تو تمام هوش و حواسم را بردی. هنوز باورم نشده که تو عشق من هستی. من بسیار خوشبخت و سپاس گزارم. دوستت دارم عزیزم.

عشق باید خالص باشد. تنها راجع به خودمان فکر می کنم. تو همیشه در ذهن من هستی، تمام غصه ها و ترس ها پنهان شده اند. دوستت دارم عزیزم جای تو همیشه در قلب من است

داشتن عشقی مثل تو در زندگی یک موهبت است. تو منحصر به فردی و من عاشقت هستم. همیشه بدان که دوست داشتنی و خاص هستی.

دوست دارم تنگ در آغوشت بگیرمت. دوست دارم هر روز و هر لحظه با تو باشم، چون دلتنگت می شوم و دوستت دارم.

عزیز دلم . دوست دارم بدانی که این نخستین بار است که در زندگی ام حسی چنین عمیق را تجربه می کنم. تو رویا های مرا محقق کردی و خوشحالم که دوستم داری. بسیار دوستت دارم یار شیرینم.

مهم نیست که گذشته ی من چقدر وحشتناک بوده، فقط با یک لبخند تو همه چیز درست می شود. تو فرشته ی من در لباس انسان هستی.

جملات زیبا و عاشقانه احساسی 

 تو مثل گل سرخی، شکفته و زیبا. تو برای من بسیار خاص هستی. تو فوق العاده ترین زنی هستی که تا به حال دیده ام. بسیار دوستت دارم.

جملات عاشقانه مرد به زن

ما تعدادی از بهترین نمونه ها و دلچسب ترین پیام ها را آماده کردیم تا شما برای دختر رویا های تان بفرستید. می توانید از این متن ها در هدیه و یا دسته گلی به کار ببرید که برای تولدش یا مراسم سالگرد تان گرفته اید. شما همچنین می‌ توانید یک نامه با کلمات خودتان بنویسید و این جملات عاشقانه را هم در آن بگنجانید. می توانید با استفاده از این متن ها به دوست تان هم در نوشتن یک پیام عاشقانه کمک کنید:

 اندازه ی عشق من به تو در هیچ کلمه ای نمی گنجد. تو همه چیز من هستی و دنیای من بدون تو چیز بزرگی را کم دارد. دوستت دارم.

صبح ها که از خواب بیدار می شوم به تو فکر می کنم و شب ها با یاد تو به خوابذمی روم. تو همیشه و همه جا فکر و ذکرم هستی.

بعضی می گویند که عشق به آدم صدمه می زند، ولی من به خاطر تو هر خطری را به جان می خرم زیرا نمی توانم زندگی بدون تو را تصور کنم. تو مرا کامل کردی.

تو مثل یک قطعه ی گم شده هستی و من مثل یک پازل تکمیل نشده. من با وجود تو کامل می شوم. دوستت دارم.

دوست دارم برای خانم ها

آرزو می کردم که همیشه با تو بودم و تو را در میان بازوانم می گرفتم. دائما به تو فکر می کنم. دلم برایت تنگ شده و بسیار دوستت دارم.

هیچ وقت از با تو بودن خسته نمی شوم. در واقع هر روز با دوست داشتن تو رشد می کنم. بابت عشقت ممنونم.

 تو زندگی من هستی، تو همه چیز من هستی. یک روز بدون تو مثل یک روز بدون طلوع خورشید است. 

 تو دختر خاصی هستی و مرا هیجان زده می کنی. با تو من به فردا ها فکر می کنم و تمام غصه ها و زخم ها را فراموش می کنم. دوستت دارم عزیزم.

همیشه فکر می کردم که رویا به واقعیت تبدیل نمی شود تا اینکه تو را دیدم. تو  آن رویای من هستی که محقق شد.

تلاش کردم با چیدن واژه ها کنار هم یک جمله در وصف تو بسازم، اما فهمیدم زبان از توصیف تو قاصر است. برای توصیف تو باید کلماتی ورای این ها پیدا کرد. تو عشق من هستی.

 قلب من عاشق طرز لبخند تو شد.، ذهن من مجذوب چشمان تو و من به کلی مجنون تو هستم. بسیار دوستت دارم.

دلبرم. من در برابر تو عقل و هوشم را از دست دادم و درمان من چشمان دلربای توست. وقتی تنها هستم با خودم لبخند می زنم ولی از دوری تو رنج می برم. من بار عشق مان را به دوش می کشم گرچه برای من خوشایند است. منظورم از تمام این ها این است که دوستت دارم.

پیام دوستت دارم

می خواهم به تو حقیقتی را بگویم عزیزم. تو حال و آینده ی من هستی و من راهی جادویی برای ورود به قلبت پیدا می کنم و آن را از دست نمی دهم. تو فرشته ی منی.

وقتی که به دنبال مسیری به سوی آینده بودم تو مثل یک فرشته در برابرم ظاهر شدی و راه درست را نشانم دادی. تو قهرمان وجودم را از درونم بیرون آوردی و راه مرا برای آموختن زندگی هموار کردی. برای همه چیز ممنونم عزیزم.

من یک رنگین کمان در زندگی دارم، من به پرواز در می آیم تا تو را به زندگی ام بیاورم. نمی دانم کجا پرسه می زنم و چرا لبخند به لب دارم. حتی فراموش می کنم چند ساله هستم و مثل بچه ها می شوم. تمام این ها به خاطر عشقی ست که به تو دارم.

جملات عاشقانه مرد به زن

پیام های عاشقانه ی صبح گاهی: یک پیام صبح گاهی فقط به معنی یک صبح بخیر ساده نیست بلکه پیام رسان عشق است.

صبح ها که بیدار می شوی چه چیزی دوست داری؟ شیر کاکائو یا قهوه؟ پن کیک یا شیر و چای؟ یا فقط آغوش گرم مرا؟ صبح بخیر عزیزم.

باز هم یک صبح دیگر که شادی و لذت به همراه دارد. یک فرصت دیگر تا کاری کنم که حس کنی در قلب من هستی. صبح بخیر.

تو طلوع خورشید من هستی. تو روشنایی من هستی. با تو همه چیز درست می شود و من احساس خوش اقبالی می کنم که تو را دارم -زنی زیبا و مهربان. صبح بخیر.

صبح ها که بیدار می شوی اول پیغام ها و تلفن های مرا چک کن تا ببینی چقدر دوستت دارم. صبح بخیر.

صبح بخیر عزیز دلم. دوست دارم بدانی که وقتی صبح ها چشمانم را باز می کنم اولین چیزی که به ذهنم می آید تو هستی. دوستت دارم.

جملات عاشقانه مرد به زن

  عاشق شدن حس فوق العاده ای ست و شما باید عشق خودتان را به وسیله پیام های عاشقانه به کسی که دوستش دارید ابراز کنید. اگر در استفاده از واژه ها مهارت کافی ندارید ما به شما کمک می کنیم. می توانید در کنار هدایای تولد و سالگرد یک یادداشت و نامه ی عاشقانه هم به او تقدیم کنید. در قسمت مطالب عاشقانه می توانید متن های زیبایی پیدا کنید. این متن ها شاید دقیقا همان چیزی باشد که در ذهن شما ست. این وظیفه ی شما ست که عشق و احساس خود را به یک خانم انتقال دهید تا از اهمیت خودش نزد شما با خبر شود.

من اعتراف می کنم که معتاد هستم. من به عشق تو اعتیاد دارم. من دیوانه ی عشق تو هستم عزیزم.

اس ام اس عاشقانه

ما هم دیگر را برای مدت زیادی می شناسیم، مسیر های طولانی را با هم قدم زدیم، آواز های زیادی با هم خواندیم. من می خواهم ای رابطه عمیق و عمیق تر بشود و دوست دارم این کار را با هم انجام دهیم. دوستت دارم.

نمی توانم حق این مطلب را ادا کنم که چقدر از حضور تو در زندگی ام خوشحالم. تو خواستنی، زیبا و باهوش هستی، من یک آدم معمولی هستم و تو مرا به خاطر خودم دوست داری. می بوسمت عزیزم.

 احساس من به تو مثل لحظه ی اولی ست که دیدمت. هنوز وقتی در گوشم زمزمه می کنی قلبم از جا کنده می شود. بسیار دوستت دارم.

وقتی داری کاری انجام می دهی که از انجام آن لذت می بری من از تماشای تو لذت می برم. هر روز در کنار تو هستم و به تو خواهم گفت که چقدر دوستت دارم.

من بسیار منتظر این لحظه بودم که زانو بزنم و از خدا تشکر کنم که ما را سر راه هم قرار داده است.مسیر زندگی من با خوشی و لذت همراه است چون تو را دارم و دوستت دارم.

وقتی در مقابل تو هستم چیزی که می بینم را باور نمی کنم. اکنون فکر می کنم که فرشته ها از آسمان به زمین آمدند تا کنار ما باشند. تو شیرین ترین فرشته ی روی زمینی.

اهمیتی ندارد که الان چقدر از هم دوریم، تو همیشه در فکر منی . از حالا تا چند ماه دیگر برای دیدن تو بی قرارم. از همین راه دور دوستت دارم.

بسیار خوشحالم که تو را در زندگی دارم و از اعتماد و حمایتت سپاس گزارم. اما قبل از هر چیز باید بدانی که من طرفدار درجه ی یک تو هستم.

پیام های عاشقانه و احساسی

شکلات ها در برابر تو هیچ شیرینی ندارند، گل سرخ از زیبایی تو کم می آورد. تو را برای این که خودت هستی دوست دارم.

هر صبح که بیدار می شوم و تو کنارم نیستی غمگینم. برای در آغوش کشیدن ت لحظه شماری می کنم و دلم برای آغوشت تنگ شده. هر روز بیش از پیش دوستت دارم.

خاطرات شیرین، بوسه های عاشقانه، نجوا های آرام و نوازش های لطیف. دوست دارم تمام این ها را با تو تجربه کنم و تمام وجودم را به تو بدهم. 

تو جذاب ترین هدیه ای هستی که تا به حال گرفتم و بزرگ ترین موهبتی هستی که خدا به من بخشیده.

تو بزرگ ترین شانس زندگی من هستی و نمی توانم کسی مثل تو را در این دنیا پیدا کنم. دوست دارم همیشه در قلبم بمانی.

هر روز ۲۴ ساعت برای فکر کردن به تو کافی نیست عزیزم. پیدا کردن کلمات مناسب برای توصیف تو سخت است و فکر کردن به تو برای من لذت بخش است.

خیلی وقت ها به خودم می آیم و می بینم بدون اینکه بفهمم دارم لبخند می زنم، دلیل لبخند من تو هستی. هر وقت که به تو و لبخند شیرین ت فکر می کنم نا خود آگاه خنده به لبم می آید. این حالت را دوست دارم و خوشحالم که در زندگی ام هستی.

عزیز دلم تو ژاله ی صبح گاهی هستی، تو شهد روی گل ها هستی، تو رنگ های طبیعت هستی. تو بهترینی و من بهترین دختر دنیا را پیدا کردم. بسیار دوستت دارم نازنینم.

عشق من برای تو هیچ محدودیتی ندارد. هیچ زمان و قاعده و دلیلی ندارد. ولی یک انگیزه وجود دارد و آن رسیدن به تو و بودن با تو تا آخر عمرم است.

روز ها زندگی عاشقانه ی ما سپری می شود، اما عشق من به تو روز به روز قوی تر می شود.روز و ماه و سال معنی ندارد، من تو را تا ابد دوست دارم.

من زندگی ام را هدر دادم تا وقتی که تو را دیدم. این از بد شانسی من بود که آن روزها را بدون تو از دست دادم، در حالیذکه می توانستم روزهای با ارزش بیشتری در کنار تو باشم. من باید آن روز های از دست‌ رفته را با هر ثانیه کنار تو بودن جبران کنم.

می خواهم فعل دوست داشتن را با تو صرف کنم، دوستت داشتم، دوستت دارم و دوستت خواهم داشت. عشق من به تو ابدی خواهد بود عزیزم.

متن های احساسی و عاشقانه دوستت دارم

من امید، انرژی، شادی، شهرت، آینده و هرچیز دیگری را با وجود تو دارم. تو برای من خیلی چیز ها هستی. تو همه ی دنیای منی.

دوست داشتم ماه، خورشید، صبح، شب و همه ی چیز های زندگی تو بودم. دلم نمی خواهد حتی یک ثانیه را از دست بدهم.

عشق تو مثل شکر برای قهوه، نمک غذا، امواج دریا، ستاره های آسمان و شهد گل هاست. من از عشق تو ناگزیرم. 

عشقی که تو به من بخشیدی مثل بالشتی برای خواب است که در پایان روز مرا آرام می کند و برای روز بعد احساس تازگی می کنم.

خدا در زندگی به من شانس زیادی نداد ولی به جای همه چیز تو را به من داد که گنجینه ی من هستی. تو همه ی زندگی و دارایی من هستی.

همه می دانیم که خدا هر چیزی که بخواهیم را به ما نمی دهد، در عوض چیز هایی که احتیاج داریم را به مان می دهد. مثل تو که به من هدیه کرد. تو همه ی ثروت و سلامتی من هستی و من در تو غرق شده ام.

  • ۲۷ تیر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×