پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

شرف الشمس

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

لباس های رسمی زنانه دارای دو مشخصه ی سادگی و وقار و استفاده از رنگ های محدود است. لباس های زنانه ی رسمی مد امسال عموما بدون برش ها و تزئینات زیاد است. بیایید با هم نگاهی به این سبک داشته باشیم

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

لباس های رسمی زنانه دارای دو مشخصه ی سادگی و وقار و استفاده از رنگ های محدود است. پیراهن های زنانه ی رسمی مد امسال عموما بدون برش ها و تزئینات زیاد است. بیایید با هم نگاهی به این سبک داشته باشیم.

پیراهن کلاسیک

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸ پیراهن کلاسیک

در مدل های کلاسیک از عناصر تزئینی استفاده نمی شود. یک پیراهن مشکی ساده با برش های محدود، آستین بلند، یقه ی تقریبا گرد و قد تا پایین زانو مثال خوبی برای این سبک است. 

پیراهن عصر

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸ پیراهن عصر

پیراهن عصر از شیک ترین لباس های زنانه است. این پیراهن مناسب مهمانی هایی ست که عصر و غروب و پیش از آغاز شب بر گزار می شوند. در مجموعه های امسال نمونه های زیبایی از این سبک می بینید.

پیراهن تابستانی

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸ پیراهن تابستانی

پیراهن های استفاده ی هر روزه معمولا برش های کمتری دارند و رنگ های متنوع و طرح های شاد تری در آن ها به کار رفته است. این پیراهن ها معمولا سبک تر هستند و فضای بیشتری برای حرکت دارند.

پیراهن طرح لباس کار

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

این پیراهن الگو گرفته از سبک های کلاسیک لباس کار است و ظاهری کاملا رسمی و اداری دارد. در این مدل، قسمت کمر فاقد برش است و با یک کمربند جمع می شود. یقه ی آن گرد و به اندازه ای باز است که فقط گردن و کمی از استخوان ترقوه مشخص می شود، و هم چنین قد آن تا زانو است. 

پیراهن کمر کرستی

پیراهن های زنانه ی رسمی مد سال ۲۰۱۸

این مدل با برش و دوخت به خصوص خود کمر را باریک تر نشان می دهد و ایرادهای فرم بدن را می پوشاند. اگر به علت عادت های غلط نشست و برخاست بدن شما حالت بدی پیدا کرده این لباس انتخاب خوبی برای شماست.

رنگ سال در لباس های رسمی

رنگ های سنگین، طیف های تیره ی طوسی، آبی و هم چنین قهوه ای و مشکی از رنگ های رایج امسال برای لباس های رسمی هستند. رنگ بژ و طوسی روشن در این میان دیده می شود.

مشکی

پیراهن های زنانه ی رسمی مشکی مد سال ۲۰۱۸

یک پیراهن ساده ی مشکی به تنهایی یک استایل کلاسیک را می سازد که می توان آن را هم با کفش مشکی و هم رنگ های دیگر ست کرد و یک تیپ موقر به دست آورد. در عین حال پیراهن مشکی با کفش قرمز جلوه ی بسیار شیک و چشم نوازی دارد. 

سفید

پیراهن سفید با رنگ بژ و نقره ای بسیار زیبا ترکیب می شود. توجه کنید که با یک پیراهن سفید نباید کفش و کیف دستی تان سفید باشد.

پیراهن های زنانه ی رسمی سفید مد سال ۲۰۱۸

طوسی

یک پیراهن طوسی روشن به خوبی با طیف های ملایم صورتی، بنفش و آبی ترکیب می شود.

آبی

پیراهن های زنانه ی رسمی آبی مد سال ۲۰۱۸

رنگ آبی برای پیراهن های کلاسیک باید تا حد امکان ملایم باشد. می توان با رنگ آبی کیف و کفش مشکی و یا طوسی را ترکیب کرد. هم چنین برای خلق یک ترکیب زیبا می توانید از رنگ زرد ملایم استفاده کنید.

  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×