چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

شرف الشمس

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

شاید بعضی از خانم‌ها از آرایش کردن خسته شده باشند اما هنوز دوست دارند زیبا و جذاب به نظر برسند، شما با خواندن این تاپیک

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

شاید بعضی از خانم‌ها از آرایش کردن خسته شده باشند اما هنوز دوست دارند زیبا و جذاب به نظر برسند، شما با خواندن این تاپیک میتوانید با روش‌های طبیعی زیباسازی اعتماد به نفس خودتون را حفظ کنید.

 

www.takroj.ir 3000820

حالا آیتم‌های مورد نظر زیبایی :

 

۱- استراحت کافی

هر شب به مقدار کافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را ۶-۸ ساعت هر شب توصیه می‌کنند.در کنار این ، به اندازه کافی آب بنوشید و از نوشیدنی‌های الکلی و قندی دوری کنید.این دو عامل در کنار یکدیگر به سلامت پوست کمک فراوانی می‌کنند و باعث می‌شوند زیر چشم گود رفتگی یا سیاهی بوجود نیاید.

 

۲- صورت تان را بشوئید

اگر هدف شما از آرایش نکردن اینست که صورت تان زیبا و تمیز به نظر برسد پس آن را مرتب بشوئید. دو بار شست و شو در روز کافی است. اگر از کرم‌های سفید کننده و مواد آرایشی استفاده می‌کنید یا پوست تان چرب و روغنی می‌شود از تمیز کننده‌ها یا به اصطلاح شیرپاک کن کمک بگیرید.

 

۳- ابروهایتان را زیبا و به تناسب صورت تان بردارید

ابرو یکی از مهم ترین بخش‌های صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی آن دارد.براحتی و با مراجعه به یک آرایشگاه خوب می‌توانید اندازه و فرم آن را تغییر دهید. البته فراموش نکنید که موهای صورت تان را هم بردارید. بعد از این کار صورت تان بسیار شفاف  و روشن به نظر می‌رسدو بدون استفاده از مواد آرایشی زیباتر به نظر می‌رسید.

 

۴- به صورت و بدن تان مرطوب کننده بزنید

هر روز از یک مرطوب کننده خوب برای چرب کردن بدن و صورت تان کمک بگیرید.و هر زمان از خانه بیرون می‌روید مصرف کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید حتی در روزهای بارانی؛اگر بعد از رسیدن به خانه و شب هنگام از مرطوب کننده استفاده کنید پوست تان بسیار نرم و زیبا خواهد شد.

 

۵- رژیم غذایی

غذایی که م یخورید نقش مهمی‌در سلامت و زیبایی شما دارد.مصرف میوه و سبزیجات به زیبایی و شفافیت پوست شما کمک فراوانی خواهد کرد. اگر هر روز قبل از هر وعده غذایی یک عدد میوه میل کنید هم سلام تر خواهید بود و هم پوست زیبایی خواهید داشت.

 

۶- مدل مو

قبل از اینکه در مورد مدل مو تصمیم بگیرید ، مطمئن شوید که آن مدل به صورت و اندام شمابرازنده خواهد بود.هر مدلی به هر خانمی‌نمی‌آید ، خیلی مهم است که مدلی انتخاب کنید که مناسب سن و متناسب با فرم صورت و اندام شما باشد.

 

۷-موهای سالم

برای شستن موهای تان فقط از شامپو و آن هم از نوع مناسب موهای تان استفاده کنید.اکثر خانم‌ها هر روز شامپو می‌زنند و سپس از نرم کننده استفاده می‌کنند.اما این فقط باعث می‌شود که موهایتان چرب و روغنی به نظر برسد. همچنین نرم کننده را از میانه مو تا انتهای آن باید بکار ببرید و به ریشه و کف آن نزنید.

 

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×