ژل لاغری خانگی و گیاهی بسازید + طرز استفاده

ژل لاغری خانگی و گیاهی بسازید + طرز استفاده

شرف الشمس

ژل لاغری خانگی و گیاهی بسازید + طرز استفاده

ژل لاغری را با مواد گیاهی و طبیعی بسازید تا عوارض و خطراتی به سراغتان نیایید. باید دقت کنید که روش استفاده از ژل لاغری بسیار برای کاهش وزن و رفع سلولیت های اعضای تحتانی بدن اهمیت خاصی دارد.

ژل لاغری خانگی و گیاهی بسازید + طرز استفاده

طرز ساخت ژل لاغری گیاهی در منزل

استفاده از ژل های لاغری برای کاهش وزن و رفع چربی های موضعی بدن در میان افراد مبتلا به چاقی و اضافه وزن بسیار رایج است. بهتر است این ژل را در خانه با مواد اولیه طبیعی و البته سالم تهیه کنید تا نگران عوارض آن نباشید.

 ابتد شیوه استفاده از آن را یاد می دهیم سپس به طرز تهیه آن می پردازیم هر روز کمی از ژل را به اندام مورد نظر با حرکت دورانی ماساژ دهید سپس با کیسه فریزر و در صورتی که از کمربند لاغری استفاده می کنید با کمربند لاغری محل را به مدت چند ساعت ببندید سپس با آب ولرم و صابون بشویید در نظر داشته باشید بعد از ماساژ ژل پوست شروع به تعریق خواهد کرد پس به هر اندازه که می توانید فعالیت روزانه و یا ورزشی خود را افزایش داده تا با صرف زمان کمتری به نتیجه دلخواه برسید.

خواص درمانی ژل لاغری خانگی و طبیعی

آب کننده پیه و چربی

رفع سلولیت شکم ، پهلو ، ران ، باسن

ژل لاغری خانگی

طرز ساخت ژل لاغری خانگی و گیاهی با پارافین

مواد لازم برای تهیه یل لاغری با پارافین

پارافین مایع 1 لیتر

پارافین جامد 200 گرم

پودر قهوه 25 گرم

 

روش تهیه ژل لاغری خانگی و گیاهی

قهوه را به همراه یک لیوان آب جوش دم کرده پارافین مایع و جامد را داخل ظرفی روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید قهوه دم کرده را به مخلوط اضافه کنید مجدداً حرارت دهید تا آب موجود در مخلوط به طور کامل خشک شود و فقط مخلوط روغنی در ظرف باقی بماند سپس مخلوط را داخل ظرفی برای نگهداری بریزید و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

ژل لاغری ، روش ساخت ژل لاغری خانگی و گیاهی با پارافین

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×