کافه کریسپی کرم

کافه کریسپی کرم

کافه کریسپی کرم

کریسپی پنجاه و اندی سال است که تولید سنتی و دستی دونات هایش را متوقف کرده و پخت را به روش اتوماسیون انجام می دهد. گفته می شود در ۳۱ کشور شعبه دارد

کافه کریسپی کرم

اسمش را "سه كاف" گذاشته بودم! چون معمولا اوقاتی به یادش می افتادم که خسته از پیاده روی در معابر و مسافت های طولانی مسکو، رمقی برای تلفظ نام کامل آن نداشتم. اما دست کم نیم ساعت حضور در آن جا می توانست آبی بر روی آتش باشد.

کافه کریسپی کرم

ویترین های پر از دونات های خوشمزه کافه کریسپی کرم


می دانیم که کافه ها عمدتا پاتوق جوانان و بزرگسالان است، اما "سه کاف" یا همان کافه کریسپی کرم با شعار «مزه ها و خاطرات خوش» انحصارا محصولی را ارائه می کند که خردسالان را نیز به شعبه های خود می کشاند و آن، چیزی نیست جز دونات های رنگارنگ و متنوعی که نخستین بار در سال ۱۹۳۷ ورنون رودولف آمریکایی دستور پخت آن را از یک سرآشپز فرانسوی خرید و هم زمان با بازگشایی نخستین کافه کریسپی کرم (در وینستون سیلم نیویورک) ارائه کرد. کریسپی، ۱۷ نوع دونات متفاوت دارد و به تازگی دونات با اشکال اموجی و دونات های اختصاصی مشتری را نیز به مجموعه ی خود اضافه کرده است.

کافه کریسپی کرم

دونات های کافه کریسپی کرم بزرگ و کودک نمیشناسد


کریسپی پنجاه و اندی سال است که تولید سنتی و دستی دونات هایش را متوقف کرده و پخت را به روش اتوماسیون انجام می دهد. گفته می شود در ۳۱ کشور شعبه دارد. در اثبات مقبولیت کافه کریسپی کرم در بین پیر و جوان، همین بس که تنها در شهر مسکو ۲۰ شعبه است. ترکیب دونات «مربای سیب با دارچین» به همراه قهوه ی مخصوص کریسپی یقینا به وزن شما می افزاید، اما آن را از دست ندهید و یادی از هومرسیمپسون هم بکنید!

کافه کریسپی کرم
  • ۵ تیر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
    ۰ دیدگاه
    دیدگاه ها
    ×