کشیدن خط چشم برای انواع چشم

کشیدن خط چشم برای انواع چشم

شرف الشمس

کشیدن خط چشم برای انواع چشم

اگر تازه خط چشم کشیدن را یاد گرفته اید بهتر است این نکته طلایی ارایشگری را هم بدانید که کشیدن خط چشم باید با توجه

کشیدن خط چشم برای انواع چشم

اگر تازه خط چشم کشیدن را یاد گرفته اید بهتر است این نکته طلایی ارایشگری را هم بدانید که کشیدن خط چشم باید با توجه به فرم چشمان شما باشد، زیرا اگر با توجه به فرم چشمان خود خط چشم نکشید چشمان شما زیبا که نمی‌شود هیچ , خیلی زننده به نظر می‌رسد.

خوب اول از همه اگر در کشیدن خط چشم اصلا مهارت ندارید و هر دفعه خط چشمتان مثل هم نمیشود بهتر است ترفند چسب را یاد بگیرید.

www.takroj.ir 3000267

   

خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر میکنید میتوانید خط چشم بکشید. اول مقداری از چسب را به زیر چشم تان مانند نمونه بزنید و راحت دم خط چشم خود را بکشید.

 

www.takroj.ir 3000263
www.takroj.ir 3000262

 

 یا حتی از تکه کاغذ محکمی‌میتوانید استفاده کنید.

 

www.takroj.ir 3000264

 

میتوانید چسب را بالا و پایین چشم خود بزنید اما مواظب مژه‌ها باشید. در این مدل بین دو چسب خالی است و میتوانید راحت و با کثیف کاری با ریمل مایع خط چشم بکشید و بعد ارام چسب‌ها را جدا کنید و یک خط چشم زیبا داشته باشید.

www.takroj.ir 3000266

 

راهنمای  کشیدن خط چشم با توجه به فرم چشم‌ها :

 

      1. اگر چشمان با فاصله دارید

 

www.takroj.ir 3000255

بهتر است از خط چشم‌های گوشه‌دار استفاده کنید یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید، این کار باعث می‌شود فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می‌پوشاند.

 

۲٫ اگر چشمانی ریز دارید

 

www.takroj.ir 3000256

 

برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند.

 

۳٫ اگر چشمانی گرد دارید

 

www.takroj.ir 3000257

 

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید. درضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده‌تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

 

۴٫ اگر چشمانی نزدیک به هم دارید

 

www.takroj.ir 3000258

 

شما نباید خط چشم‌تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک‌سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم‌ها بیشتر جلوه کند.

 

۵٫ اگر چشمانی از حدقه بیرون زده دارید

 

www.takroj.ir 3000259

 

پیشنهاد می‌کنیم پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید. درضمن توصیه می‌کنیم از سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید، چون سایه تیره نیز بیرون‌زدگی را می‌پوشاند. وقتی تیرگی‌های پشت چشم زیاد شود چشم فرورفته‌تر جلوه می‌کند.

 

۶٫ اگر چشمان گود رفته دارید

 

www.takroj.ir 3000260

 

شما به هیچ وجه نباید داخل چشم‌ها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشم‌های‌تان خیلی ریز و گود رفته‌تر جلوه خواهد کرد. بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است البته سایه‌های روشن هم به این هدف شما کمک می‌کنند.

 

۷٫ اگر چشمانی درشت دارید

 

www.takroj.ir 3000261

 

اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است، همچنین توصیه می‌کنیم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم‌ها کوچک‌تر و گردتر جلوه می‌کنند.

 

 

گردآوری توسط: سایت آرایشی و زیبایی تک رژ

  • ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×