کیف پول زنانه مد ۲۰۱۸

کیف پول زنانه مد ۲۰۱۸

شرف الشمس

کیف پول زنانه مد ۲۰۱۸

این روزها کیف پول بیش از پیش به عنوان بخشی از وسایل جانبی استایل ظاهری در نظر گرفته می شود. کیف پول های زنانه سال ۲۰۱۸ در جنس، شکل، رنگ و طرح های مختلف و به میزان فراوانی وارد بازار شده است. بیایید با هم نگاهی به انواع این مدل ها داشته باشیم

کیف پول زنانه مد ۲۰۱۸

کیف پول زنانه مد ۲۰۱۸

کاربرد کیف پول زنانه محدود به یک وسیله برای نگه داری پول نیست. این روزها کیف پول بیش از پیش به عنوان بخشی از وسایل جانبی استایل ظاهری در نظر گرفته می شود. کیف پول های زنانه سال ۲۰۱۸ در جنس، شکل، رنگ و طرح های مختلف و به میزان فراوانی وارد بازار شده است. بیایید با هم نگاهی به انواع این مدل ها داشته باشیم:

کیف پول زنانه تاشو

• کیف پول تاشو: رایج ترین کیف پول های امسال مدل تاشو است. این مدل در عین حال که بسیار جمع و جور است فضای زیادی هم دارد که علاوه بر اسکناس ها می توانید کارت های بانکی، بلیط ها و قبض های تان را هم در آن جا بدهید. ساده ترین مدل این کیف شامل دو قسمت است که در بیشتر موارد بسته نمی شود اما در اصلی کیف به وسیله ی انواع زیپ و دکمه های آهن ربایی بسته می شود و کاملا محفوظ است. کیف های تا شوی دو قسمتی از محبوب ترین سبک های ۲۰۱۸ است.

کیف پول زنانه چفت دار

•    کیف پول چفت دار: این نوع کیف پول کلاسیک فضای زیادی برای کارت ها و قبض های شما دارد. شما می توانید طیف وسیعی از کیف های مد روز با اتصال دهنده های متفاوت مثل زیپ، دکمه یا آهن ربا در این مدل ببینید که مدل آهن ربایی یکی از راحت ترین انواع برای دسترسی به محتویات کیف است.

کیف اسناد

•    کیف اسناد: اگر نیاز دارید که علاوه بر پول و کارت های اسنادی مثل پاسپورت، گواهی نامه رانندگی و شناسنامه را در کیف تان نگه دارید این مدل بهترین انتخاب است. با خرید یک طرح به روز و شیک این مدل، همیشه مدارک تان را با امنیت همراه خود داشته باشید.

کیف پول زنانه حکاکی شده

•    کیف پول حکاکی شده: روی بعضی کیف پول ها طرح های مختلفی حک شده و این مدل را به یکی از محبوب ترین ها تبدیل کرده است. تولید کننده ها غالبا برای متمایز شدن محصول شان از سایر برندها، لوگوی شرکت را در گوشه ای از کیف حک می کنند.

 

کیف پول تزیین شده

فرم، جنس و رنگ کیف های ۲۰۱۸

فرم: امسال برای هر سلیقه ای یک کیف پول وجود دارد. مستطیل، گرد یا بیضی با آویزهای غیر معمول به شکل قلب، شیرینی، میوه و حیوانات. طرح های کلاسیک انتخاب مناسبی برای استفاده ی هر روزه وهمچنین خلق یک استایل برای ملاقات های کاری به حساب می آیند. از طرف دیگر طرح های متفاوت و کمی عجیب به شما برای خلق یک استایل چشم گیر و جالب توجه کمک می کند.

کیف پول زنانه

جنس: شما می توانید یک کیف پول از جنس چرم طبیعی و مرغوب و یا جیر داشته باشد. در این فصل جنس های مصنوعی، پر طرف دار هستند. طیف وسیعی از کیف های زنانه ی ۲۰۱۸ از جنس سیلیکون در طرح های متنوع است که در برخی از آنها تکه دوزی هایی با پارچه های مختلف به کار رفته است.

کیف پول زنانه

رنگ: در مدل های ۲۰۱۸ بیشتر شاهد ساده گرایی هستیم. ترکیب لطیف رنگ های صورتی و آبی و طیف های صورتی چرک مد روز هستند. تزئینات و طرح هایی از جمله گل، پروانه و حیوانات هم پر طرفدار هستند. کیف هایی با طرح های انتزاعی، هندسی و بومی هم طرفداران خود را دارد.

کیف پول زنانه
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×