۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶

۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶

شرف الشمس

۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶

در این نوشتار با بازده همراه باشید تا فهرست ۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶ را برای شما بگوببم. این فهرست که توسط تایم منتشر شده است شامل بدترین آهنگ هایی … …

۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶

در این نوشتار با بازده همراه باشید تا فهرست ۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶ را برای شما بگوببم. این فهرست که توسط تایم منتشر شده است شامل بدترین آهنگ هایی بوده است که در سال ۲۰۱۶ ساخته شده و انتشار یافته است.

۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶

در ادامه فهرست ۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶ را با هم می خوانیم:

۱۰. ” ۷ سال”، لوکاس گراهام

عمرا بتوانید محبوبیت خیره‌کننده‌ی این تصنیف پاپ-راک مدرن سخت (و البته جذاب)  را توضیح دهید، که شنیدنش باعث می‌شود شرافت هنری گروهی مثل مارون ۵ را آرزو کنید.

۹. “شوی خصوصی”، بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز هیچ‌وقت بیش‌تر از “شوی خصوصی”، تلاشی برای ساخت یک آهنگ پاپ مینیمالیستی جسورانه، شبیه کاریکاتوری از خودش نبوده است. اما صدای دخترانه‌ی این فوق ستاره با استفاده‌ی زیاد از افکت‌های صوتی عوض شده است، در حالی‌‌که اشارات معذب‌کننده به کار به عنوان یک رقصنده‌ی برهنه، بیش از آن‌که اغواکننده باشد اجباری به نظر می‌رسد.

۸. ” نه”، مگان ترینر

وقتی ترانه‌ی “نه” در مارس منتشر شد، سریعا برچسب یک سرود فمینیستی را گرفت – غزلی برای آشتی که کاملا برای رقص مناسب است. ترینر در گذشته به خاطر حمایت از پیام‌های ضدفمینیستی در اشعار و مصاحبه‌هایش مورد انتقاد قرار گرفته است، و “نه”، به ظاهر مثل یک اصلاحیه به نظر می‌رسید. اما پیام قدرت‌مندسازی آن به همان اندازه‌ی سستی ملودی‌اش، غیرالهام‌بخش و تکراری است. این آهنگ مشکلات دیگری هم دارد، این ترانه چیزی را که برخی لهجه‌ی سیاه‌پوستی او می‌خوانند به وضوح نشان می‌دهد، که مثال قابل توجهی از نوعی تصاحب فرهنگی است که در طول تاریخ به موسیقی پاپ حمله‌ور شده است.

۷.  “ازت متنفرم، عاشقتم”، نش

آهنگ موفق “نزدیک‌تر” از چینسموکرز و هالزی را فراموش کنید که صدر جدول‌ها را فتح کرده است – ترانه‌ای که به یاس‌آورترین شکل ممکن روح زمانه را تعریف می‌کند تصنیفی از نش به نام “ازت متنفرم، عاشقتم”، با همراهی خواننده و ترانه‌سرا الیویا ابراین است، که بدون هیچ توضیحی در فهرست ۱۰۰ آهنگ داغ امسال در میان ۱۰ آهنگ برتر قرار گرفت. ملودی آوازمانندش نفرت‌انگیز است، مثل صدای جیرینگ جیرینگ یک بستنی‌فروشی سیار، در حالی‌که ساخت بی‌احساسش هرگونه انرژی را در آن خشکانده است.

۶. “در ایبیزا یک قرص خوردم”، مایک پوزنر

این آهنگ اصالتا به عنوان یک ترانه‌ی پاپ‌ عامیانه به سبک جیسون مراز در نظر گرفته شد، و درباره‌ی حذف ناراحت‌کننده‌ی ویدئوی پوزنر از فرهنگ برادری موسیقی رقص الکترونیک مصرف‌کننده‌ی مواد، چیز زیرکانه‌ای وجود داشت. اما ریمیکس خیلی محبوب‌تر سیب ذکاوت آن را از بین برده و آن را به چیزی تبدیل کرد که مورد تمسخر قرار گرفت. چه سقوطی!

۵. “چیزای بد”، مشین‌گان کلی

درود بر هرکسی که جسارت دارد از گروه فست‌بال الگو بگیرد، و وکال‌های خواننده‌ی گروه فیفث‌هارمونی، کامیلا کابلو هم خوب است. اما اگر کابلو می‌خواهد به عنوان یک ستاره‌ی تک‌خوان موفق شود، به قدرتی بیش از آن‌چه همراه با مشین‌گان کلی پیدا کرده است نیاز دارد. که همکاری بزدلانه‌اش این فکر امیدبخش را گرفته و تضعیف می‌کند.

۴. “شکارچیان روح (نمی‌ترسم) “، فال‌اوت‌بوی و میسی الیوت

همه‌ی ما طرفدار فیلم شکارچیان روح هستیم، اما این آهنگ موضوع‌پسند داغ، با همکاری پاتریک استامپ که در حین زمزمه کلمه‌ی شکارچیان روح توسط گروه کر نامشخص، مدام جیغ می‌زند “من نمی‌ترسم”، آن‌طور که به نظر می‌رسد نیست! بخش میسی الیوت بیچاره در آخر آهنگ هم هیچ کمکی به بهتر شدن نتیجه‌ی نهایی نمی‌کند. بازتولید این فیلم لیاقت چیزی بهتر از این را داشت.

۳. “تیم”، ایگی ازیلیا

شبه‌رپ آهسته‌ی ایگی ازیلیا هیچ‌وقت محبوب نمی‌شود، در عوض ریتمی خواب‌آور انتخاب کرده است که برای بهبود بافت مورد نیاز به شدت به استفاده از سازهای برقی متکی است. حتی گروه کر هم در بالا بردن آن موفق است. و با وجود آن‌که توهین آمیز نبودن اشعار ایگی ازیلیا خوب است، اما فقط یک جور ابزار فراموش شدنی هستند.

۲. “مامان”، مگان ترینر

در آهنگ مامان، خودستایی متواضعانه‌ی عجیبی وجود دارد که مدام با کلمه‌ی “مامان” هم‌قافیه می‌شود و آن “بمباران” است، این ستاره‌ی پاپ از یک تماس تلفنی با مادرش استفاده می‌کند تا به شنوندگانش یادآوری کند – البته اگر نمی‌دانستید- که او عاشق مامانش است!

۱. “نمیتونم جلوی احساسمو بگیرم”، جاستین تیمبرلیک

تقریبا سه سال بود که تیمبرلیک یک آهنگ انفرادی منتشر نکرده بود تا این‌که این آهنگ غیرخلاقانه و مدعی انتخاب به عنوان “آهنگ برتر تابستان” را منتشر کرد. تقریبا در هیچ دورهمی اجتماعی نمی‌شد از این کرم گوش بی‌مزه – که برای یک فیلم انیمیشنی درباره‌ی ترول‌ها ساخته شده است-  فرار کرد، بخصوص اگر کسی از شرکت‌کنندگان بگوید “راحت باش”- لطفا، لطفا فقط آهنگ رو خفه کنید. واقعا به درستی این آهنگ در صدر فهرست ۱۰ بدترین آهنگ ۲۰۱۶ جای گرفته است.

  • ۲۰ آذر ۱۳۹۵
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×