۱۰ فیلمی که برای موفقیت بیشتر به تماشای آنها نیاز دارید

۱۰ فیلمی که برای موفقیت بیشتر به تماشای آنها نیاز دارید

شرف الشمس

۱۰ فیلمی که برای موفقیت بیشتر به تماشای آنها نیاز دارید

گاهی اوقات یک فیلم می تواند به ما انگیزه دهد و ما را به موفقیتی برساند که واقعا می خواهیم. در این مقاله 10 فیلمی که هر کسی برای موفقیت بیشتر به آن نیاز دارد را معرفی خواهیم کرد

۱۰ فیلمی که برای موفقیت بیشتر به تماشای آنها نیاز دارید

۱۰ فیلمی که برای موفقیت بیشتر به تماشای آنها نیاز دارید

همه ما تجربه همذات پنداری با شخصیت های فیلم های مختلف را از سر گذرانده ایم و با برخی از فیلم ها زندگی کرده ایم. فیلم ها توانایی الهام بخشیدن به ما و تاثیر گذاشتن بر تصمیمات ما را دارند. 

همه ما با کارهای وودی آلن، جیمز کامرون و کوئنتین تارانتینو آشنا هستیم. این سه نفر به خوبی می دانند چگونه مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند. 

گاهی اوقات یک فیلم می تواند به ما انگیزه دهد و ما را به موفقیتی برساند که واقعا می خواهیم. در این مقاله ۱۰ فیلمی که هر کسی برای موفقیت بیشتر به آن نیاز دارد را معرفی خواهیم کرد.

۱. فیلم باشگاه مشت زنی : متریالیسم و رهایی

فیلم باشگاه مشت زنی

باشگاه مشت زنی فیلمیست که چند درس مهم در رابطه با موفقیت ارائه می دهد با این حال مهم ترین درسی که ما از این فیلم می گیریم، متریالیسم و رهایی عاطفی است. به قول تایلر داردن (شخصیت فیلم) : باشگاه مشت زنی درباره آزاد کردن خودتان از چنگال زندگی مدرن است که شما را زندانی و اخته می کند با اینکه ممکن است شما درد زیادی بکشید و یا حتی در معرض مرگ قرار گیرید. 

۲. فیلم پمپاژ آهن : اعتماد به نفس و ادعا

فیلم پمپاژ آهن

پمپاژ آهن که آنولد شوارتزنگر در آن ایفای نقش کرده تنها فیلمی برای بدنسازان نیست. این فیلم برای کسانی است که به قدرت خود اعتقاد دارند و ادعای خود را در عمل اثبات می کنند. آرنولد، ذهنیت، نگرش و اعتقادات شخصی اش را در این مستند کلاسیک به اشتراک می گذارد و بی تردید وقتی شما آن را تماشا می کنید الهام می گیرید. 

۳. فیلم راز : نگرش مثبت

فیلم راز

راز، فیلمی بر اساس قانون جذب است که البته کتاب آن نیز در دسترس قرار دارد. با اینکه بسیاری از افراد در دنیا به قانون جذب شک دارند اما فیلم، فلسفه بسیار مثبتی از زندگی را به تصویر می کشد. این فیلم یکی از اهداف مقدماتی شما محسوب می شود که می تواند به زندگی بهتر و تغییر نگرش ذهنی شما کمک کند. بنابراین برای هر کسی که به دنبال الهام و انگیزه است، فیلم راز می تواند موثر باشد. 

۴. فیلم شبکه اجتماعی : حق و حقوق

فیلم شبکه اجتماعی

همه باید با فیلم شبکه اجتماعی که زندگینامه و بررسی مسیر موفقیت موسس فیسبوک، مارک زاکربرگ است آشنا شوند. شبکه اجتماعی فیلمیست که هر کس با تماشای آن دوست دارد احساس شایستگی و موفقیت را تجربه کند در حالیکه ممکن است مشکلاتی سر راه موفقیت به وجود آید اما در نهایت به حقتان چه قانونی و چه غیر قانونی خواهید رسید. 

۵. فیلم مرد بله گو : فرصت

فیلم مرد بله گو

این فیلم یک فیلم سرگرم کننده است که هر کسی آن را تحسین می کند. جیم کری در این فیلم نقش کسی را بازی می کند که زندگی متوسط و دشواری دارد. او به یک سمینار خود آموزی می رود که بله گفتن به دیگران را در آنجا یاد می گیرد و زندگی اش دچار تغییرات زیادی می شود. این فیلم فرصتی در اختیارتان می گذارد که به موقعیت هایی که با نه گفتن از دست دادید فکر کنید. 

۶. فیلم نامحدود : انجام کار

فیلم نامحدود

شخصیت فیلم با مصرف یک داروی جدید، زندگی اش تغییر می کند. البته منظور از تماشای این فیلم، تشویق به تماشای مواد مخدر نیست اما خوب است که بتوانید بدون استفاده از دارو، به خوبی تفکر کنید و زندگی تان را دچار تغییر نمایید. این فیلم قطعا شما را وادار می کند که اقداماتی مثبت در زندگی تان انجام دهید. 

۷. فیلم گرگ وال استریت : بیچارگی و رفاه

فیلم گرگ وال استریت

این یک داستان واقعی از زندگی جوردن بلفورت است و به شما نشان می دهد چیزهایی را می توان با پول خرید اما برخی چیزها هم در زندگی با پول خریدنی نیستند. نمی توانید این فیلم را تماشا کنید و تحت تاثیر دیکاپریو قرار نگیرید. گرگ وال استریت به شما کمک می کند تا دوباره زندگی تان را ارزیابی کنید و به دنبال چیزهایی جالبی بگردید. 

۸. فیلم کلمات : کار خود را انجام دهید

فیلم واژه ها

در این فیلم بردلی کوپر نقش یک نویسنده را بازی می کند. فیلم واژه ها نشان می دهد که رسیدن به موفقیت می تواند دشوار باشد و شما را مجبور کند که رها باشید یا کپی فرد دیگری شوید. این فیلم به طور حتم به شما القا می کند که مسئولیت کارتان را به عهده بگیرید و بتوانید با داشته هایتان، بهترین کار را انجام دهید. 

۹. فیلم در جستجوی خوشبختی : هرگز تسلیم نشو

فیلم در جستجوی خوشبختی

در جستجوی خوشبختی فیلم زیباییست که اشک تان را در می آورد. ویل اسمیت در این فیلم نقش فروشنده ای را بازی می کند که وضع مالی بدی دارد و بی خانمان می شود اما باید از پسرش هم به خوبی مراقبت کند. این فیلم نشان می دهد که هیچگاه نباید اجازه دهید شرایط بد، رویاهایتان را نابود کنند. 

۱۰. فیلم ویل هانتینگ نابغه : لیاقت

فیلم ویل هانتینگ نابغه

این فیلم با بازی رابین ویلیامز و مت دیمون، فیلمیست که دیالوگ های بزرگ و بسیار عمیق دارد. این فیلم برای هر کسی که دارای استعداد است اما خود را لایق موفقیت نمی داند موثر است. این فیلم قطعا به شما انگیزه و امید می دهد. 

 

مترجم : پردیس کیانی
 

  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×