۱۰ نشانه مرد واقعی که هرگز نباید از وی بگذرید

۱۰ نشانه مرد واقعی که هرگز نباید از وی بگذرید

شرف الشمس

۱۰ نشانه مرد واقعی که هرگز نباید از وی بگذرید

در این نوشتار با ۱۰ نشانه مرد واقعی آشنا خواهید شد. زنان سراسر جهان در این مورد اتفاق نظر دارند که ایجاد رابطه با یک مرد می‌تواند لذت … …

۱۰ نشانه مرد واقعی که هرگز نباید از وی بگذرید

در این نوشتار با ۱۰ نشانه مرد واقعی آشنا خواهید شد. زنان سراسر جهان در این مورد اتفاق نظر دارند که ایجاد رابطه با یک مرد می‌تواند لذت و هیجانی بسیار وارد زندگی‌شان کند. ولی در این دریای پرتلاطم زندگی، انواع و اقسام ماهی‌ها زندگی می‌کنند و برای یک ماهیگیر بی‌نهایت گزینه وجود دارد. اگر شما هم به هر طریق با مردی در رابطه هستید، شاید هر از گاهی به این قضیه فکر کرده باشید که آیا این مرد همان گزینه‌ی مناسبی است که همیشه دنبال‌اش بوده‌ام؟ اگر در انتخاب وی، مسائلی مهم را نادیده گرفته باشید، چه؟ آیا زمان‌اش رسیده است تا در مورد گزینه‌های‌تان تجدید نظر کنید؟

برای آن‌که خیال‌تان را کمی راحت کرده‌ باشیم، در ادامه به چند نشانه‌ی مردی اشاره می‌کنید که اگر با وی در رابطه هستید، بهتر است هرگز این رابطه را به هم نزنید.

نشانه مرد واقعی ۱: وی عاشق همان دست‌وپا چلفتی بودن و ویژگی‌های ناجورتان است

همه‌ی دخترها که نمی‌توانند اعتماد به نفس و شکوه مریلین مونرو را داشته باشند. شاید خندیدن‌تان کمی زشت و عجیب باشد، یا به طرز عجیب‌ و غریبی راه می‌روید. شاید لکنت داشته باشید، یا جوک‌های بی‌مزه تعریف می‌کنید و در خواب حرف می‌زنید. شاید با دوستان و خانواده‌اش خیلی راحت نیستید؛ ولی در پایان هر روز، وی شما را فردی قابل پرستش و ستودنی یاد می‌کند. دانستن این مسئله که مجبور نیستید شخصی غیر از خودتان باشید،‌ بسیار آرامش‌بخش و لذت‌آور است.

نشانه مرد واقعی ۲: در دوران قاعدگی تنهای‌تان نمی‌گذارد

برخی مشکلات هستند که هیچ‌کس نمی‌تواند درست‌شان کند؛ حتی مرد شماره یک زندگی‌تان. به عنوان مثال می‌توان به دوران قاعدگی‌تان اشاره کرد. هیچ مردی نمی‌تواند این شرایط را درک کند؛ درصد زیادی از زنان در طول این دوران دچار نوسانات خلقی و هورمونی می‌شوند که این مسئله می‌تواند بسیار وحشتناک و گیج‌کننده باشد. با این‌که نمی‌توان از وی انتظار داشت کاملا رفتاری متناسب با این شرایط داشته باشد، ولی می‌تواند کنارتان بنشیند، پتویی دورتان بپیچد، یا ماساژتان دهد. از این بهتر چه می‌خواهید؟

نشانه مرد واقعی ۳: از مردانی که در فیلم‌ها می‌بینید، واقعی‌تر است

با این‌که همیشه سعی کرده است با یک شعر یا هر کار رمانتیک دیگر شگفت‌زده‌تان کند، ولی غالبا در نهایت، به جای ایجاد فضایی رمانتیک، آبرو ریزی و شرمندگی به جای می‌گذارد. معمولا خیلی از این کارها چاپلوسانه هستند و در طول دوران رابطه‌تان به موضوع داغی برای بحث تبدیل می‌شوند. بگذارید واقع‌بین باشیم! هیچ مرد کاملی وجود ندارد؛ بنابراین، اگر همین مرد ناکامل بتواند خوشحال‌تان کند، نشان‌دهنده‌ی این حقیقت است که احتمالا شخص درستی را انتخاب کرده‌اید.

نشانه مرد واقعی ۴: هرگز نمی‌گذارد با عصبانیت و ناراحتی به تخت‌خواب بروید

همه‌ی زوج‌ها با هم جنگ و جدال دارند –  این واقعیتی غیرقابل انکار است. در هر رابطه‌ای شاهد روزهایی خوب و روزهایی بد هستیم. تحت هر شرایط، اگر با مردی زندگی می‌کنید که می‌داند مسائل غیرضروری را نباید بیش از حد کش داد، بسیار خوش‌شانس هستید. هیچ چیز بدتر از این نیست که صبح در حالی از خواب بیدار شوید که می‌دانید باید مبارزه‌ی شب گذشته را ادامه دهید، از یکدیگر دور باشید، و همیشه به هم چشم غره بروید. اگر وی همیشه با تلاش مضاعف، پیش از آن‌که به خواب بروید ناراحتی را از دل‌تان در می‌آورد، مطمئن باشید همیشه مراقب و پشتیبان شما باقی خواهد ماند.

نشانه مرد واقعی ۵: از اسلحه‌ی پُرِ پدرتان خیلی نمی‌ترسد

خیلی از مردها از فکر ملاقات با مادر و پدرتان هراس دارند؛ به خصوص اگر واقعا کمی ترسناک هم باشند. اگر مرد زندگی‌تان با شور و هیجان درباره‌ی ملاقات با اعضای خانواده‌تان صحبت می‌کند و خود را با آن‌ها هماهنگ می‌نماید، نشانه‌ی این است که شخص درستی را برای زندگی انتخاب کرده‌اید. هیچ شوهر یا دوست خوبی هرگز سعی نمی‌کند از خانواده‌تان جدای‌تان کند؛ بنابراین، همیشه دنبال چنین مردهایی بگردید.

۶. تنها شخصی است که در کنارش به شما خوش می‌گذرد

چه هنگام تماشای تلویزیون، صرف شام یا انجام بازی‌های رایانه‌ای باشد، چه گذراندن کل روز در تخت‌خواب و صحبت کردن؛ برای داشتن لحظاتی شیرین و خاطره‌انگیز، وی تنها شخصی است که نیاز دارید. وقت گذراندن با دیگران هم برای‌تان شیرین است، ولی گاهی اوقات هیچ چیز جز تنها ماندن با وی نمی‌تواند به شما لذت و آرامش بدهد. زندگی‌تان با یکدیگر هرگز خسته‌کننده نمی‌شود.

۷. هرگز غذای‌اش نمی‌سوزد

معمولا همین‌طور است؛‌ تمام آن‌چه از آشپزی می‌داند این است که کتلت را پشت و رو کند یا املت درست کند – ولی بعضی از مردها هستند که آشپزی‌شان از شما هم بهتر است. شاید هیچ چیز در یک مرد، جذاب‌تر از این نباشد که بتواند به خوبی آشپزی کند. با این‌که ممکن است در این شرایط نیز مجبور باشید ساعت‌ها در آشپزخانه کار کنید، ولی همین که می‌دانید او نیز در آشپزخانه به اندازه‌ی شما زحمت می‌کند، بسیار دوست‌داشتنی و دلگرم‌کننده است.

۸. به شما شک نمی‌کند و باعث شک شما نیز نمی‌شود

اعتماد مهم‌ترین بخش یک رابطه‌ی سالم و مستحکم است، و لازم است هر دوی شما به یک اندازه‌ برای رسیدن به آن تلاش کنید. اگر بتوانید یک شب جمعه دیر به خانه بیایید و وی سین‌جیم‌تان نکند و در مورد این‌که کجا بودید، چه می‌کردید، و با که بودید بازخواست‌تان نکند، می‌توان گفت رابطه‌ای دارید که در آن اعتماد حرف اول را می‌زند. در عین حال، وی نیز مجبور نیست مدام بگوید به چه کسی پیام می‌دهد و چرا در وقت مقرر با شما تماس نگرفت. هرگونه دلیل یا معذرت‌خواهی وی برای‌تان پذیرفتنی و قابل‌قبول است. این همان مردی است که باید تا حد امکان برای خود نگه‌اش دارید.

۹. از راه‌های خلاقانه به شما ابراز عشق می‌کند

گفتن این دو کلمه‌ی کوتاه (دوستت دارم) بسیار آسان است – و بعد از گذشت مدت طولانی از شروع رابطه‌تان، شاید بدون احساس واقعی و تقریبا به صورت خودکار وِرد زبان‌تان شده باشد. در این مرحله، اگر مردتان برای ابراز عشق‌اش به شما راه‌هایی خلاقانه بیابد، نشان می‌دهد واقعا برای‌تان اهمیت قائل است. شاید مثلا در آغاز، وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید یادداشتی دوست‌داشتنی از وی روی میز کنار تخت‌خواب‌تان ببینید. شاید برای‌تان آواز عاشقانه بخواند. شاید شما را به پیک‌نیک ببرد. خلاصه، هر کاری بکند، به اندازه‌ی یک دنیا برای‌تان ارزش خواهد داشت.

۱۰. هرگز شخصیت‌های چندگانه از وی مشاهده نخواهید کرد

هرگز مقابل دوست‌های خودش یا دوست‌های شما ادای آدم‌های “‌نازنین‌” را در نمی آورد. هرگز برای مجذوب کردن مادر و پدرتان نقش بازی نمی‌کند. لازم نیست برای افزایش علاقه‌تان به خود برای‌تان نقش‌هایی متفاوت بازی کند. همیشه و در همه وقت یک شخصیت ثابت دارد – صادق و با ثبات. مقابل آدم‌های خاص رفتارهایی عجیب و غریب از خود بروز نمی‌دهد، و هرگز لازم نیست از این بابت نگران باشید؛ زیرا می‌دانید مردی که مدت‌ها است عاشق‌اش شده‌اید تا پنجاه سال دیگر هم همان مرد باقی خواهد ماند. این هم از نشانه‌های مردی است که هرگز نباید از دست‌اش بدهید.

  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×