معرفی ۱۵ فیلم با تم عاشقانه برای شب نشینی زوج ها

معرفی ۱۵ فیلم با تم عاشقانه برای شب نشینی زوج ها

معرفی ۱۵ فیلم با تم عاشقانه برای شب نشینی زوج ها

اغلب زوج ها دارای سلیقه های متفاوتی هستند که می تواند انتخاب فیلم را به یک چالش تبدیل کند. حتی اگر شما و همسرتان سبک و ژانرهای متفاوتی را دوست داشته باشید باز هم فیلم های متعددی پیدا می شود که برای هر دو شما جالب باشد

معرفی ۱۵ فیلم با تم عاشقانه برای شب نشینی زوج ها

معرفی بهترین فیلم ها برای شب نشینی زوج ها

تماشای فیلم یک راه عالی برای گذراندن وقت در کنار دیگران و به خصوص عشق تان است اما هر فیلمی برای هر فردی مناسب نیست. 

ما برای سرگرم شدن فیلم می بینیم اما این بدان معنا نیست که ما تماشای فیلم را فقط برای خندیدن می خواهیم. فیلم های خوب می توانند دیالوگ های الهام بخش داشته باشند و باعث شوند ما ارتباطاتمان را تقویت کنیم. مهم این است فیلمی را انتخاب کنید که هم برای شما و هم طرف مقابل تان جذاب باشد. 

اغلب زوج ها دارای سلیقه های متفاوتی هستند که می تواند انتخاب فیلم را به یک چالش تبدیل کند. به طور مثال مردها ممکن است عاشق فیلم های تخیلی مانند پیشتازان فضا باشند و زنان فیلم های تاریخی مانند فیلم پیانیست را بپسندند. 

می توانید سلیقه خود را با یکدیگر تطبیق دهید و فیلم هایی را پیدا کنید که هر دو می پسندید. به طور مثال فیلمی مانند فانتوم ساخته جوئل شوماخر می تواند برای چنین زوجی مناسب باشد زیرا هم زیبایی و جادوی دراماتیک دارد، هم جذابیت های زیبایی شناسی فیلم های تاریخی و هم عناصر فراطبیعی را داراست که بیننده را مجاب می کند به طبیعت عشق فکر کند. 

حتی اگر شما و همسرتان سبک و ژانرهای متفاوتی را دوست داشته باشید باز هم فیلم های متعددی پیدا می شود که برای هر دو شما جالب باشد. 

ما در این لیست ۱۵ فیلم که می تواند برای شما و شریک تان جالب باشد را انتخاب کرده ایم تا از تماشای آنها در کنار هم لذت ببرید. 

1. فیلم زوج های منزوی (Couples Retreat)

فیلم زوج های منزوی (Couples Retreat)

هنگامی که جیسون و سینتیا احساس می کنند ازدواجشان در معرض مشکلاتی قرار دارد، تصمیم می گیرند به بهشت زوج های منزوی بروند. این انزوا برای یک گروه ویژه در دسترس است و آنها می توانند شش نفر از نزدیک ترین دوستانشان را هم دعوت کنند. سه زوجی که با آنها سفر می کنند خیال می کنند می توانند تعطیلاتی آرامش بخش داشته باشند اما مرکز، نیاز به همه شرکت کنندگان در همه فعالیت ها دارد.

فیلم زوج های منزوی (2009) چهار زوج را در موقعیت های ناخوشایند و خنده دار قرار می دهد. اگرچه این فیلم یک فیلم کمدی است اما بیننده را تشویق می کند تا رابطه خود را دوباره بررسی کند. این فیلم توضیح می دهد که هیچ رابطه ای کامل و ساده نیست. زوج های خوشبخت تلاش زیادی برای رشد و شکوفایی رابطه شان می کنند. تماشای این فیلم فرصتی برای خندیدن است اما همچنین شما را به چالش می کشد تا مباحثی برای قوی تر شدن رابطه تان ارائه دهید. 

2. فیلم ملاقات شبانه (Date Night)

فیلم ملاقات شبانه (Date Night)

زن و شوهر کسل کننده ای تصمیم می گیرند که یک شب نشینی شبانه داشته باشند. آنها تلاش می کنند میزی در یک رستوران در نیویورک را رزرو کنند اما ممکن نمی شود بنابراین شوهر میز رزرو شده زوجی دیگر را برمی دارد. اما این هویت اشتباه موجب می شود آنها درگیر وحشیانه ترین شب خود شوند. 

ملاقات شبانه (2010) شما را به خنده وامی دارد و همچنین شما را با درگیر کردن در یک تعقیب و گریز در تعلیق نگه می دارد. هنگامی که یک رابطه خسته کننده شده است اغلب به این معنا نیست که زوج ها نمی توانند به چالش هایشان غلبه کنند. این فیلم شاید بتواند شما و طرف مقابل تان را به یکدیگر نزدیک تر کند. با این فیلم طنز و ماجراجویی را به شب خود اضافه کنید.

3. فیلم الفی (Alfie)

فیلم الفی (Alfie)

در این فیلم جود لاو نقش یک راننده لیموزین را دارد که دوست دارد وقت زیادی را با زن ها بگذراند. او تنها یک شب برای هر زن وقت می گذارد با اینکه آنها اهمیت زیادی به او می دهند. الفی در نهایت متوجه می شود که نتیجه اعمالش در زندگی به خود او بازمی گردد. 

الفی (2004) مردم را تشویق می کند که درباره نحوه برخورد با دیگران فکر کنند. بازی کردن با احساسات دیگران ممکن است وسوسه برانگیز به نظر برسد اما به انسانها آسیب می رساند. این فیلم به زوج ها کمک می کند تا از این افراد دور بمانند و اهمیت صادق بودن و متعهد بودن را یادآوری می کند. 

4. فیلم آن کاری که می کنی! (That Thing You Do)

فیلم آن کاری که می کنی! (That Thing You Do)

این فیلم استعداد درامر یک گروه در مسیر مشهور شدن را نشان می دهد. فیلم آن کاری که می کنی (1996) نشان می دهد اگر تلاش کنید به خواسته خود می رسید و شهرت می تواند بر تو تاثیر گذار باشد. حتی اگر شما و همسرتان تحت فشارهای شهرت نیستید هم با این فیلم یاد می گیرید چگونه با هم رشد کنید و پیرو قلب تان باشید. این فیلم به ما عواقب ناامیدی و پاداش وفاداری در رابطه را نشان می دهد. 

5. فیلم دوباره شروع کن (Begin Again)

فیلم دوباره شروع کن (Begin Again)

گرتا و عشقش دیو به نیویورک می روند تا ترانه بنویسند و در عرصه موسیقی مشغول به کار شوند. هنگامی که دیو یک قرارداد می نویسد با یک موزیسین معروف آشنا شده و گرتا را ترک می کند تا زندگی اش را سر و سامان دهد. گرتا هم با شخص دیگری آشنا می شود. 

فیلم دوباره شروع کن (2013) به شما و طرف مقابلتان می گوید که اجازه ندهید گذشته تان، امروز شما را تعریف کند. شما می توانید از تجربیات خود یاد بگیرید و منتظر آینده ای جدید و شگفت انگیز باشید. 

6. فیلم گمشده در ترجمه (Lost in Translation)

فیلم گمشده در ترجمه (Lost in Translation)

هنگامی که بازیگر قدیمی، باب هریس، برای تبلیغ یک برند به توکیو سفر می کند با بحران میاسالی اش روبرو می شود. او در هتل با زنی جوان به نام شارلوت آشنا می شود درحالیکه شوهرش یک عکاس مشهور است. آن دو در طول اقامتشان در هتل با یکدیگر دوست می شوند. 

شخصیت های اصلی گمشده در ترجمه (2013) وقتی در یک محیط ناآشنا قرار می گیرند به آنها اهمیت داده می شود. این فیلم شما را به تفکر وا می دارد. زوج ها می توانند درباره ارزش های یکدیگر فکر کنند. این فیلم بر درک کردن شریک زندگی تمرکز دارد. 

7. فیلم جونو (Juno)

فیلم جونو (Juno)

جونو یک دختر نوجوان است که ناخواسته باردار می شود اما تصمیم می گیرد بچه را نگه دارد و آن را به یک زوج دیگر بدهد. او پدر و مادری آینده نگر را برای کودک خود می یابد و سعی می کند آنها را قبل از تولد کودکش بشناسد. 

فیلم جونو (2007) زندگی یک نوجوان و یک زن و شوهر را نشان می دهد که در کنار هم یاد می گیرند عشق واقعی چیست. این فیلم از مخاطبان می خواهد که درباره عشق و فداکاری فکر کنند. هرکس برای روابطش یک مفهوم ایده آل دارد اما معمولا همه چیز پیچیده پیش می رود. جونو درباره افرادیست که با حقیقت زندگی کنار می آیند حتی اگر ترسناک باشد. در رابطه خود شما می توانید فرصتی برای تایید تعهد، مرزها و احساسات تان ارائه دهید. 

8. فیلم درباره زمان (About Time)

فیلم درباره زمان (About Time)

در این فیلم پدر تیم اعلام می کند که خانواده آنها می توانند در زمان سفر کنند. سفر زمان مجموعه ای از پیچیدگی ها را با خود به همراه دارد اما تیم باید یاد بگیرد که از این هدیه به خوبی استفاده کند تا بتواند زن مورد علاقه اش را در زمان بیابد. 

فیلم درباره زمان (2013) یک فیلم عاشقانه زیباست که مطمئنا شما و شریک زندگی تان را سرگرم می کند. شما می توانید از یکدیگر بپرسید اگر می توانستید در زمان سفر کنید چه چیزی را تغییر می دادید و بدین شکل حافظه و خاطرات تان را با هم مرور کنید. 

9. فیلم 50 قرار اول (50 First Dates)

فیلم 50 قرار اول (50 First Dates)

فیلم 50 قرار اول (2004) داستان مردی به نام هنری را روایت می کند که کار و زندگی اش در هاوایی است. او با شخصی به نام لوسی وارد رابطه عاشقانه می شود اما لوسی با نوعی از دست دادن حافظه کوتاه مدت دست و پنجه نرم می کند و این باعث می شود او همه چیز را از روز قبل حتی هنری را نیز فراموش کند. هنری بسیار به او متعهد است و سعی می کند هر روز راهی برای معرفی خود به لوسی پیدا کند. 

این فیلم همان طنز ترسناکی را دارد که بیننده از آدام سندلر انتظار می کشد اما پیامی قوی برای زوج ها به دنبال دارد. تمایل هنری برای کمک به لوسی یک عشق واقعیست. شما و شریک زندگی تان می توانید در مورد چیزهایی که مایل هستید در یک وضعیت بحرانی به یکدیگر کمک کنید به تفکر بپردازید. با تماشای این فیلم شما به فکر فرو می روید که چه قدر مایل هستید به شریک تان کمک کنید.

10. فیلم تعطیلات (The Holiday)

فیلم تعطیلات (The Holiday)

دو زن یکی عاشق مردی بی رحم و دیگری شکست خورده در عشق برای تعطیلات کریسمس خود را آماده می کنند و این تعطیلات به آن دو فرصتی می دهد تا عشق را پیدا کنند. فیلم تعطیلات (2006) شامل یک سری شرایط نامعقول است که مردم را به هم پیوند می دهد. شما نه تنها از این فیلم جذاب لذت خواهید برد بلکه می توانید با شریک زندگی تان به روزهایی که یکدیگر را پیدا کرده بودید فکر کنید. 

11. فیلم یک روز (One Day)

فیلم یک روز (One Day)

دکستر و اما شب فارغ التحصیلی شان را در کنار هم می گذرانند. فیلم یک روز (2011) هر ساله سالگرد این رویداد را به ما نشان می دهد و زندگی آنها و روابطشان طی چندین سال بررسی می شود. 

روابط می تواند پیچیده باشند و این فیلم نشان می دهد که افراد می توانند با هم و بدون هم چگونه رشد کنند. این فیلم اهمیت ماندگاری حضور در یک رابطه، تمام چالش های زندگی و آنچه که واقعا در این حیطه مهم است را بیان می کند. فکر کنید که چه چیزی شما را به هم پیوند می دهد و چگونه در نخستین روزی که یکدیگر را دیدید توانستید زندگی همدیگر را تغییر دهید. 

12. فیلم توریست (The Tourist)

فیلم توریست (The Tourist)

فرانک در سفرش به اروپا با الیس ملاقات می کند. این فیلم یک هویت غلط و یک رابطه عاشقانه را نشان می دهد. فیلم توریست (2010) از شروع تا پایان داستانی پر از پیچ و تاب و چرخش دارد. فیلم نشان می دهد همه چیز آنطور نیست که به نظر می رسد. اگر دوست دارید فیلمی جدی تر از یک کمدی رمانتیک تماشا کنید این فیلم برای شما مناسب است. این فیلم یک عاشقانه سرشار از هیجان است. 

13. فیلم ۵۰۰ روز سامر (500 Days of Summer)

فیلم ۵۰۰ روز سامر (500 Days of Summer)

تام فردی ناامید اما عاشق دختری به نام سامر است. سامر عشق را باور ندارد و تام را رها می کند. 500 روز سامر (2009) یک عاشقانه تحسین برانگیز است. شما و شریک زندگی تان می توانید از این داستان عاشقانه و امیدوار کننده نهایت لذت را ببرید. شما فرصت می کنید سفری را با تام و سامر تجربه کنید. تماشای این فیلم هر دوی شما را به فکر کردن درباره معنای عشق وا می دارد. 

14. فیلم جدایی (The Break-Up)

فیلم جدایی (The Break-Up)

بروک و گری تصمیم به جدایی می گیرند اما هیچیک حاضر نیستند آپارتمان شان را ترک کنند. از آنجا که حاضر به ترک خانه و زندگی شان نیستد به طرز غیر دوستانه ای ناچارند در کنار هم و زیر یک سقف زندگی کنند. هر دو به شدت لجبازند و سعی می کنند دیگری را به نحوی آزار دهند.

فیلم جدایی (2006) به ما نیمه تاریک عشق را نشان می دهد. این داستان شخصیت های اصلی اش را در موقعیت های کمیک قرار می دهد تا نقش خود در زندگی دیگری را درک کنند. این فیلم لحظاتی مفرح برایتان می سازد و به شما و شریک زندگی تان یاد می دهد چگونه نواقص یکدیگر را بشناسید و با آن کنار بیایید. این فیلم خنده دار است و در عین حال به شما کمک می کند چگونه ارتباط برقرار کردن با دیگران را بیاموزید. 

15. عشق و دیگر مخدرها (Love & Other Drugs)

عشق و دیگر مخدرها (Love & Other Drugs)

جیمی و مگی همدیگر را ملاقات می کنند و علیرغم اختلاف نظرهایی که درباره روابط عاشقانه با هم دارند به دوستی با یکدیگر ادامه می دهند. 

شما و شریک زندگی تان از فیلم عشق و دیگر مخدرها (2010) لذت خواهید برد زیرا این فیلم از شما می خواهد در مورد آنچه که در زندگی تان مهم است فکر کنید. حتی اگر زوج ثروتمندی نیستید باز هم می توانید در کنار هم شاد باشید. 
نکته آخر

این لیست را به خاطر بسپارید و دفعه بعد که با عشق تان شب نشینی داشتید، مطمئن باشید این لیست شما را به هم نزدیک تر خواهد کرد. این لیست را ذخیره کنید تا دفعه بعد کاملا هدفمند پیش هم باشید و بیخود و بی جهت وقت تان تلف نشود و بدین ترتیب یک سرگرمی معنی دار داشته باشید. 

پردیس کیانی

  • ۱۷ آذر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×