معرفی ۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

معرفی ۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

شرف الشمس

معرفی ۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اگر موهای کوتاهی دارید، توجه بیشتری به صورت تان جلب می شود بنابراین قبل از اینکه سبک خود را پیدا کنید به این فکر کنید که مایلید کدام ویژگی شما برجسته تر باشد. برای اینکه با جالب ترین و جدیدترین مدل موهای کوتاه آشنا شوید ما برایتان لیستی تهیه کرده ایم

معرفی ۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

معرفی ۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اگر از موهای بلند خسته شده اید، موی کوتاه یک تغییر خوب است. شاید حتی تصور کمی کوتاه کردن از موهایتان هم برایتان وحشتناک باشد اما اطمینان داشته باشید مدیریت و نگه داشتن آن هم آسان تر است. اگر موهای کوتاهی دارید، توجه بیشتری به صورت تان جلب می شود بنابراین قبل از اینکه سبک خود را پیدا کنید به این فکر کنید که مایلید کدام ویژگی شما برجسته تر باشد. برای اینکه با جالب ترین و جدیدترین مدل موهای کوتاه آشنا شوید ما برایتان لیستی تهیه کرده ایم. 

انواع مدل پیکسی

مدل پیکسی برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

شما چه رنگی طبیعی و چه رنگ بلوند را برای مدل پیکسی انتخاب کنید، به هر حال جذاب است اما رنگ بلوند پلاتینه بسیار این مدل را خاص می کند. مزیت داشتن موهای پرپشت برای مدل پیکسی پلاتینه این است که موهایتان خالی به نظر نمی رسد و سالم تر جلوه می کند. 

مدل پیکسی فر برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

مدل پیکسی یک سبک عالی برای موهای فر است. علاوه بر آنکه فرهای شما را تحت کنترل درمی آورد، بسیار جذاب و خیره کننده است. مدل پیکسی، افتادگی فر موهایتان را کاملا طبیعی جلوه می دهد بدون آنکه بر هم ریخته به نظر برسد. موهای طرفین را به سمت جلو متمرکز کنید و یا به یک طرف یا بالا جمع کنید. 

مدل پیکسی کوتاه برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

ما می دانیم که ممکن است موهای کوتاه برای کسانی که موهای پرپشت دارند دشوار باشد اما کلید آن در لایه هاست. می توانید موهایتان را خرد کنید و این روشی عالی برای موهای بسیار پر حجم است تا ظاهری شیک پیدا کند. 

مدل پیکسی نامتقارن برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

پیکسی نامتقارن یک سبک کوتاه دیگر است که به شما اجازه می دهد کمی موهایتان بلندتر باشد. این هم یک مدل لایه ای و خرد است که برای موهای پرپشت بسیار مناسب به نظر می رسد. طراحی این مدل بدین شکل است که یک طرف کوتاه و طرف دیگر کمی بلندتر است. 

مدل پیکسی برای موهای موج دار

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

موهای پرپشت موج دار با مدل پیکسی کوتاه بسیار هماهنگ است. این سبک بسیار آسان است و احساس فوق العاده ای به شما خواهد داد. موج های شیک و نرم بسیار شیک و به روز هستند. اجازه دهید این موج ها در یک جهت و روی  پیشانی تان قرار بگیرند. 

مدل پیکسی بلند برای موهای پرپشت

مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اگر به دنبال تغییر هستید اما دوست ندارید موهایتان را زیادی کوتاه کنید، مدل پیکسی بلند بهترین انتخاب برای شماست. این سبک ترکیبی از مدل باب و پیکسی کوتاه است که بهترینی از هر دو سبک را ارائه می دهد. شما می توانید مدل چشمگیر سبک کوتاه و جذابیت موهای بلند زنانه را در کنار هم داشته باشید. وقتی قسمت جلوی موهایتان بلندتر است، ویژگی های چهره تان برجسته تر می شود. 

مدل پیکسی چتری برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه برای موهای پرپشت

این یک مدل جذاب و پریشان برای سبک پیکسی به حساب می آید. حاشیه جلوی صورت، یک قاب خیره کننده برای چهره شما ایجاد می کند. طرفین سر را بتراشید و جلوی موها را کامل خرد کنید و روی پیشانی بریزید. 

پیکسی تراشیده برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه شیک برای موهای پرپشت

اگر می خواهید کمی کم سن و سال تر به نظر برسید چرا مدل پیکسی تراشیده را انتخاب نمی کنید؟ این سبک برای موهای پرپشت بسیار مناسب به نظر می رسد و بسیار شیک و یادآور سبک پانک است. طراحی آن مانند مدل پیکسی نامتقارن است. کافیست یک طرف را بتراشید و طرف دیگر را بلندتر نگه داشته و روی صورت بریزید. 

مدل پیکسی چتری یک طرفه برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اگر شما صورتی گرد دارید و هنوز هم دوست دارید مدل پیکسی را امتحان کنید، از پیکسی یک طرفه بهره ببرید. جنیفر لارنس هم با انتخاب این سبک فرق از بغل در واقع گردی صورتش را متعادل می کند. 

مدل پیکسی نیمه تراشیده برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

مدل های تراشیده برای موهای پرپشت بسیار مناسب هستند زیرا نگهداری از آن آسان تر می شود. وقتی لایه های پایینی تراشیده می شوند، باعث می شود لایه های بالایی خود را بیشتر نشان دهند. اگر می خواهید این مدل مو را متفاوت تر هم نشان دهید، می توانید از رنگ بنفش برای قسمت بالایی موهایتان استفاده نمایید. 

انواع مدل موی باب

مدل موی باب لِیِر برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

لایه های ناهموار لِیِر می تواند مدل باب را زیباتر و مدرن تر کند. موهای پرپشت با سبک لِیِر بسیار هماهنگ است و کمی از حجم آن کم می کند. این سبک با ظرافت تمام اجازه می دهد که لایه ها خود را نشان دهند. 

مدل موی باب کوتاه برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

از آنجا که این مدل بسیار آسان است به مد محبوبی تبدیل شده است. این مدل انواع مختلفی از جمله کلاسیک، مدرن، پیچیده و ساده دارد و برای همین تنوع، هرگز از مد نمی افتد. می توانید با بافت، بستن و جمع کردن مو به این مدل تنوع بیشتری ببخشید. 

مدل باب خرد شده برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

لایه های مو می توانند یک بافت طبیعی ایجاد کنند به این معنی که موهای خرد شده، زرق و برق زیبایی به چهره تان می دهد. این سبک هم با موهای بلند و هم با موهای کوتاه متناسب است و چه موهایی موج دار داشته باشید چه موهایی صاف، به هر حال این سبکی مناسب است. در هر صورت همه مدل های آن با چهره تان تناسب دارد. 

مدل باب از زیر تراشیده برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

این مدل باب در واقع سبک راک را تداعی کرده و همچنین حجم موهایتان را حفظ می کند. حجم بیشتر مو را به یک طرف هدایت کنید و موهای اطراف را از بغل روی شانه بریزید. 

مدل بلانت باب برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک زنانه

اگر پرپشتی موهایتان را دوست دارید، این مدل برای شما مناسب است زیرا هیچ حجمی از آن با تراشیدن و خرد شدن کم نمی شود. اندازه مو را تا بالای شانه نگه دارید و این سبک را با فرق از بغل امتحان کنید تا ظاهری بی نظیر داشته باشید. 

مدل باب حجیم برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

آراستن موهای پرپشت بسیار آسان است و بدون زحمت، زیبایی خاصی به موهایتان می بخشد. اگر حجم طبیعی موهایتان کم است، کمی اسپری حجم دهنده مو به ریشه های مو بزنید و آن را با دست تان کمی پخش کنید. به همین راحتی موهایتان موج دار و فانتزی می شود. 

مدل کانکِیو باب برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

این مدل، استایل جالبی دارد و بدین شکل است که پشت موهایتان کوتاه تر است و جلوی مو طول بلندتری دارد. اگر پشت موهایتان به خاطر مصرف رنگ و مواد شیمیایی آسیب دیده است، حتما این سبک را انتخاب کنید. این مدل با فرهای درشت می تواند موهایتان را حجیم نشان دهد و زیبایی منحصر به فردی پیدا می کند.

مدل فاکس باب برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اگر مدل های کوتاه را دوست دارید اما نمی خواهید موهایتان خرد یا کوتاه شود، مدل فاکس باب برای شما مناسب است. در این مدل کافیست فقط جلو موهایتان کمی کوتاه باشد. موهایتان را از بغل بگیرید و به پشت سر ببرید و با سنجاق هایی خوب محکم کنید فقط اجازه ندهید که مشخص باشند. اکنون همانند عکس، موهای باقی مانده را با فر درشت کنار گوش بیندازید. به همین راحتی شما یک مدل فاکس باب دارید. 

انواع باب بلند

مدل باب لِیِر برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

مدل لِیِر برای کسانی که موهای بلند دارند بسیار محبوب است. این بدیهی است که چرا افراد مشهور در چند سال گذشته این مدل را انتخاب کرده اند. مدل لِیِر زیبایی طبیعی به موها می دهد و به چهره، زیبایی شیکی می بخشد. 

مدل باب زاویه دار بلند برای موهای پرپشت

انواع مدل موی کوتاه و شیک برای موهای پرپشت

اندازه های مختلف برای موهای پرپشت مناسب هستند. مدل زاویه دار بلند برای موهای حجیم جذاب است و می تواند به راحتی تغییر در چهره تان ایجاد نماید. زنانی که صورت های لاغرتری دارند می توانند اندکی به طول آن نیز اضافه کنند. 

مدل باب پشت بلند برای موهای پرپشت

۲۲ مدل موی کوتاه و زیبا برای موهای پرپشت

جیجی حدید و رزی هانینگتون اغلب با این مدل مو دیده می شوند. بدین شکل که موهایشان را با مواد آرایشی مناسب به پشت سر هدایت کرده و ثابت می کنند. هیچ جای نگرانی از بابت زیبایی یا عدم زیبایی این مدل نداشته باشید زیرا آنها با این مدل مو به روی فرش قرمز قدم می زنند. 

مدل باب بلند با چتری برای موهای پرپشت

 مدل موی کوتاه و شیک و جذاب برای زنان و دختران با موهای پرپشت

این مدل برای دخترانی که موهای پرپشتی دارند مناسب است. این مدل در عین حال که زیبا و جذاب است، تنوع بسیار بالایی هم دارد. می توانید موهای طرفین صورت را فر، موج دار یا صاف کنید. 

مترجم : پردیس کیانی

  • ۱۰ آبان ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۱ دیدگاه
دیدگاه ها
  1. میم ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

    من موهای مجعد و پرپشتی دارم ولی هیچکدام از این مدلها را نپسندیدم. لطفا یه مدل موی مناسب به من پیشنهاد کنید.

دعا و طلسم
هاروس
×