۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

به نظر می رسد برخی از رفتارها و فعالیت ها می توانند لذتی مشابه با ارگاسم جنسی به انسان بدهند و بدین شکل شما می توانید با انجام این کارها که در ادامه می خوانید و کاملا برایتان غیر منتظره است به ارگاسم برسید

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

احتمالا فکر می کنید ارگاسم فقط به رابطه جنسی مربوط می شود اما اینطور نیست. روش هایی دیگری برای تجربه یک ارگاسم واقعی وجود دارد و نیازی نیست حتما به انواع جنسی آن خود را محدود کنید. 

به نظر می رسد برخی از رفتارها و فعالیت ها می توانند لذتی مشابه با ارگاسم جنسی به انسان بدهند و بدین شکل شما می توانید با انجام این کارها که در ادامه می خوانید و کاملا برایتان غیر منتظره است به ارگاسم برسید. با ما همراه باشید تا چند روش غیر جنسی برای تجربه ارگاسم را با شما در میان بگذاریم. 

۱- زمزمه کردن

طبق مطالعات، صدای زمزمه می تواند منجر به ارگاسم شود. بعضی اوقات زمزمه کردن یک آواز یا یک شعر همراه با هنرمندی که دوستش دارید، منجر به یک واکنش فیزیکی از بدن شما می شود که همراه با احساس سوزش در ستون فقرات است. بدین طریق مغز شما نوعی ارگاسم را تجربه می کند با اینکه اندام های جنسی شما درگیر نشده اند. البته متخصصین می گویند که همه افراد ممکن است چنین حسی را تجربه نکنند و در افراد مختلف این واکنش می تواند قوی تر یا ضعیف تر باشد. 

۲- خواب و رویا

شما ممکن است یک رویای جنسی داشته باشید و کاملا به ارگاسم برسید اما در حقیقت هیچگونه فعالیت جنسی واقعی نداشته اید. حتی برخی از افراد در خواب آلت جنسی شان هم کاملا تحریک می شود. این امری کاملا معمولی است که برخی از انسان ها رویای جنسی بسیار قوی را تجربه می کنند و یک ارگاسم واقعی دارند. متخصصین می گویند با اینکه این رویداد برای افراد زیادی پیش می آید اما ممکن است بسیاری از افراد هم در تمام طول زندگی شان هیچگاه ارگاسم در خواب را تجربه نکنند. 

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۳- یوگا

در یوگا مفومی به نام مولا باندا وجود دارد که به قفل ریشه تعبیر می شود. این یک راه است که ماهیچه ها را شبیه سازی می کند و کاملا با عضلات لگن سر و کار دارد. مولا باندا در یوگا باعث ثبات و تعادل شده و با انقباض و آزاد شدن ماهیچه ها می تواند به تحریک جنسی زیادی در ناحیه واژن منجر شود. در نهایت اگر دفعات قابل توجهی این روش را تکرار نمایید ممکن است اوج لذت جنسی را تجربه کنید. 

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۴- زایمان

بله در زمان تولد فرزند ممکن است ارگاسم را تجربه کنید هرچند این اتفاق خیلی به ندرت پیش می آید. این اتفاق کمیاب ممکن است در هر ۱۰۰ زایمان، ۳ بار رخ دهد. هرچند برخی از پزشکان هم می گویند در هزاران تولد هم چنین رویدادی را مشاهده نکرده اند. این در واقع یک تجربه همه جانبه جنسی نیست بلکه بیشتر با سعادت و خوشحالی از تولد یک نوزاد این حس تجربه و کامل می شود. در طول فرآیند زایمان، هورمون اکسی توسین ترشح می شود و حسی از آرامش و لذت را به مادر می دهد. 

۵- ورزش کردن

در حین ورزش ممکن است که ارگاسم را تجربه کنید که گاهی این یک فعالیت ذهنی و نه جسمی به حساب می آید. اساسا به هنگام ورزش و به خصوص ورزش های شدید، همان ماهیچه های مربوط به ارگاسم فعال می شوند و برای این است که شما چنین حسی را تجربه می کنید. طبق آمار مطالعاتی در سال ۲۰۱۱ که در مجله جنسی و روابط درمان منتشر شده است، ۵۱% از زنان به هنگام انجام تمریناتی خاص دچار ارگاسم می شوند که ۲۱% با تمرینات مقاومتی و بقیه با پیاده روی، دو و دوچرخه سواری این حس را تجربه کرده اند. 

۷ راه شگفت انگیز برای اینکه بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

۶- فکر کردن

شما واقعا می توانید ارگاسم را با افکارتان، بدون لمس و بدون فعالیت شدید تجربه کنید. این کار را می توان از طریق تمرین تنفس انجام داد. نفس های طولانی آهسته را به آرامی از قفسه سینه به شکم، به معده، به لگن و در نهایت به اندام های تناسلی هدایت کنید. شاید در افراد مختلف متفاوت باشد اما امتحان کردنش هم می تواند سرگرم کننده به نظر برسد. استراحت کنید، لذت ببرید و از این طریق سعی کنید بدنتان را کاوش نمایید. 

۷- ماساژ

شما می توانید در سالن های اسپا هم ارگاسم را تجربه کنید. این روزها اثرات مثبت ماساژ بر سلامت روحی و جسمی اثبات شده است و علاوه بر آن ماساژ اگر با تکنیک درست اجرا شود می تواند فرد را به اوج لذت جنسی برساند. بدین گونه شما هم از خودتان مراقبت کرده اید و هم لذت برده اید. در ماساژ نیازی نیست که حتما اطراف اندام های تناسلی لمس شوند تا فرد به لذت برسد بلکه مهم تحریک در جهت تنش عضلانی است. 

 بدون فعالیت جنسی به ارگاسم برسید

مترجم : پردیس کیانی

  • ۹ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×