25 مدل لباس عروس گیپور و دانتل 2018 | کالکشن جدید لباس عروس

25 مدل لباس عروس گیپور 2018

شرف الشمس

25 مدل لباس عروس گیپور 2018

مدل لباس عروس پرنسسی، مدل لباس عروس گیپور، مدل لباس عروس جدید در تهران، مدل لباس عروس ایرانی، مدل لباس عروس 2018،جدیدترین مدل لباس عروس 2018، لباس عروس دانتل،لباس عروس اروپایی 2017 را در طومار ببینید.

25 مدل لباس عروس گیپور 2018

مدل لباس عروس گیپور

انتخاب لباس عروسی که شما را در شب عروسیتان بهترین نشان دهد قطعا نیازمند تحقیق و جستجوی فروان می باشد. با توجه به گستردگی دنیای مد در قرن حاضر هر روزه با تغییرات رو به بهبود زیادی مواجه می شویم. عروس های حال حاضر برای درخشیدن بیشتر در شب عروسیشان به نکات بسیار ریزی توجه می کنند که شاید در گذشته کمتر به ذهن کسی می رسید. برای اسانی کار شما گلچینی از بهترین مدل های لباس عروس از بهترین ژورنال های روز دنیا جمع آوری کرده ایم. با امید اینکه در شب عروستان بخاطر پیدا کردن مدلی مناسب رضایت کافی را از ما داشته باشید. 

جدیدترین مدل لباس عروس دانتل

جدیدترین مدل لباس عروس دانتل

سخن اول اینکه اصلا استرس نداشته باشید و برای انتخاب عجله نکنید البته مراحل انتخاب را زودتر شروع کنید چرا که دوختن لباسی که در دوخت ظرافت داشته باشد قطعا زمان زیادی را می برد. موقع انتخاب لباس هایی که شبیه به مدل انتخابی شماست را پرو کنید شاید لباسی که در عکس برای شما بسیار جذاب است در تن شما آنقدر ها هم زیبا به نظر نرسد. با توجه به اندام هر شخصی لباسی که در تن او زیبا دیده شود قطعا متفاوت خواهد بود. 

مدل لباس عروس با دامن پف دار

مدل لباس عروس با دامن پف دار

خیلی به دنبال تابو شکنی نباشید مراسم عروسی مهمتر از آن است که بخواهید ریسک کنید و لباسی را انتخاب کنید که شاید از نظر دیگران خیلی مناسب نباشید. البته که حرف دیگران خیلی مهم نیست ولی شاید بعدها خیلی از این انتخاب راضی نمانید. 

لباس عروس جدید 2018

لباس عروس جدید 2018

سعی کنید بالاتنه لباس را فیت تن و قسمت دامن آن را پف دار کنید که زیبایی را دو چندان کند. با این روش اندام شما زیباتر از همیشه جلوه خواهد کرد. مجلات مختلف عروس، مزون‌هاي لباس عروس، سايت‌هاي مخصوص عروسي و... همه را نگاه كنيد تا يك ايده خوب در رابطه با لباس‌تان پيدا كنيد. در قدم اول شما بايد بدانيد چگونه لباسي مي‌خواهيد: يك لباس كلاسيك يا مدرن آستين‌دار يا...

لباس عروس ژورنالی 2018

لباس عروس ژورنالی 2018

یکی از مدل هایی که هیچ وقت طرافداران خود را ازدست نداده لباس عروس هایی هستند که به اصطلاح به آنها مدل پرنسسی می گویند. جلوه این نوع لباس ها وقتی دامنی بلند داشته باشند که از پشت روی زمین کشیده می شود دو چندان می شود. اگر اندام درشتی دارید بهتر است بالای لباستان را دکلته انتخاب نکنید. مدل های یقه هفت، یقه های قلبی و یقه گلابی (اشک) گزینه های مناسب تری هستند. اگر می‌خواهید بالاتنه‌تان را کلا جمع‌وجورتر کنید و ظریف‌تر به نظر برسید باید لباسی با نیم‌تنه گن شکل و تنگ و دامنی را که از کمر پف‌دار است، برگزینید.

کالکشن لباس عروس خاص 2018

کالکشن لباس عروس خاص 2018

تورهای کار شده که به پارچه دانتل معروف هستند از جمله شاخصه های اصلی زیبایی بخش به لباس عروس هستند. این پارچه بسته به اینکه کار دست باشد یا نه ارزش گذاری می شود اما در هر صورت جز اجزای تعیین کنده قیمت لباس عروس است. هر چه مدلی که انتخاب می کنید مقدار بیشتری پارچه ببرد قطعا قیمت لباس سما بالاتر خواهد رفت.

لباس عروس یقه باز جدید

لباس عروس یقه باز جدید

لباستان را وقتی انتخاب کنید که از نظر شرایط وزنی به ایدآل خود رسیده اید و یا قصد تغییر وزن را در دوران باقی مانده نداشته باشید. قبل از مراسم عروسی برای انجام تمرینات ورزشی به باشگاه بروید تعداد زیادی از عروس ها دارای وزن مناسب هستند اما باشگاه رفتن اندام شما را زیباتر می کند. انجام تمرینات ورزشی فرم بدن شما را تغییر می دهد و باعث میشود که لباس در تن شما بهتر دیده شود.

مدل لباس عروس دکلته 2018

مدل لباس عروس دکلته 2018

اکثر لباس های عروس به رنگ سفید هستند ولی شما خیلی خود را در بند این موضوع قرار ندهید. البته بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید که شادابی بیشتری به چهره شما ببخشد. 

مدل لباس عروس یقه دلبری با پارچه تمام شاین

مدل لباس عروس یقه دلبری با پارچه تمام شاین

یکی از خلاقیت هایی که خیاط ها در مدل های جدید از آن استفاده کرده اند پارچه های شاین است. البته پارچه های تور مانندی نیز وجود دارد که روی پارچه اصلی قرار می گیرد. این تورها می توانند میزان شاینی که شما می خواهید را به لباستان بدهد. 

ژورنال کامل لباس عروس 2018

ژورنال کامل لباس عروس 2018

برای به صرفه تر شدن هزینه لباس برای کرایه کردن لباس آقدام کنید و همچنین مزون هایی در حال حاضر خدمات فروش لباس سفارشی شما را به عهده می گیرند. یعنی لباس را برای شما همان مدلی که سفارش میدهید آماده می کنند و بعد از مراسم تبلیغات لازم برای به فروش رساندن لباس شما را عهده دار می شوند. 

لباس عروس با دامنه پلیسه و پف دار

لباس عروس با دامنه پلیسه و پف دار

حتما کار خیاط خود را ارزیابی کنید و یا روز پرو مشتری های قبلی حاضر شوید یا از دوستانتان که قبلا به آنها سفارش داده اند پرسجو کنید. این انتخاب از انتخاب مدل هم ضروری تر است زیرا هر چه لباس شما زیبا باشد ولی خیاط مهارت کافی را برای اجرای آن طرح روی پارچه نداشته باشد مدل و زیبایی آن از دست می رود. 

لباس عروس دانتل طلایی

لباس عروس دانتل طلایی

جدیدترین مدل لباس عروس گیپور سفید

جدیدترین مدل لباس عروس گیپور سفید 

در روز اندازه گیری و روز پرو لباس همان لباس زیر و کفشی را بپوشید که قرار است در روز مراسم از آن استفاده کنید. این امر در اندازه گیری های درست بسیار شرط است. قبل از مراسم لباس را بپوشید و با آن حرکت کنید تا در روز مراسم بتوانید به راحتی حرکت کنید و استفاده از لباس برای شما راحت باشد. در انتخاب مدل به راحتی و سبکی آن نیز توجه کنید. این لباس چیزی در حدود 15 ساعت به طور مداوم در تن شماست پس راحتی آن بسیار مورد اهمیت است. 

لباس عروس با دانتل گل برجسته 2018

لباس عروس با دانتل گل برجسته 2018لباس عروس با دانتل حاشیه کار شده

لباس عروس با دانتل حاشیه کار شده

شاید در گذشته به هر چه باز بودن لباس عروس بیشتر توجه می شود. اما مدل هایی که دارای آستین هایی با تور کار شده هستند نیز بسیار زیباست و یبایی خاصی به دستان شما می دهد. 

مدل لباس عروس دانتل گل دار

مدل لباس عروس دانتل گل دار

مدل لباس عروس کار شده با ساتن براق

مدل لباس عروس کار شده با ساتن براق

و باز هم معیار سادگی لباس عروسی که روی دامن آن خیلی شلوغ نیست و سادگی نمادی از زیبایی است....

مدل لباس عروس پشت باز

مدل لباس عروس پشت باز

جدیدترین لباس عروس یقه هفت

جدیدترین لباس عروس یقه هفت

تورهای کار شده بسیاری در بازرا وجود دارد اگر مدل لباسی را پسندیده اید اما از طرح پارچه دانتل آن خوشتان نیامده به سادگی می توانید آن را با پارچه دلخواهتان تعویض کنید. 

مدل لباس عروس پرنسسی زیبا

مدل لباس عروس پرنسسی زیبا

مدل لباس عروس دانتل کار شده

مدل لباس عروس دانتل کار شده

  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×