8 نشانه که می گوید شوهرتان دیوانه وار عاشق شما است

8 نشانه که می گوید شوهرتان دیوانه وار عاشق شما است

8 نشانه که می گوید شوهرتان دیوانه وار عاشق شما است

مردی که عاشقانه همسرش را دوست داشته باشد یک سری علامت هایی دارد که نشان دهنده این عشق…

8 نشانه که می گوید شوهرتان دیوانه وار عاشق شما است

مردی که عاشقانه همسرش را دوست داشته باشد یک سری علامت هایی دارد که نشان دهنده این عشق است. در این مقاله به اختصار این 8 نشانه را به شما می گوییم.

از کجا بدانیم که شوهرمان حتما دوستمان دارد؟

او بهانه ای پیدا می کند تا با شما صحبت کند

هر حقیقتی که با شما در میان می گذارد به این معناست که  به شما علاقه دارد. هنوز زود قضاوت نکنید. منظورم این است که حداقل میلی برای برقراری ارتباط در او وجود دارد، درست است؟ صحبت کردن یک چیز است و بهانه آوردن به خاطر برقراری ارتباط چیز دیگری است. باید بدانید که وقتی  تلاش می کند تا با شما صحبت کند، نشان دهنده این است که به شما علاقه دارد.

سبک برقراری ارتباط

sign-love-in-Marriage01.jpg

وقتی فردی با شما صحبت می کند حتما می دانید که به چه چیز اشاره می کند. خیلی راحت می توانید بین صحبت های غیر مهم و صحبت های مهم تفاوت قائل شوید. بنابراین، اگر متوجه شدید که او نسبت به دیگران با شما به صورت متفاوت تری صحبت می کند، مطمئن باشید که مراقب شماست و دوستتان دارد!

از شما تعریف می کند

اگر مردی شما را دوست داشته باشد، منتظر فرصت نمی ماند تا به شما توجه کند. اگر از شما تعریف می کند بدانید که دوستتان دارد. او مطمئن است که می خواهد با همه حرف های تملق آمیز قلب شما را به دست آورد. مردها از کسی تعریف نمی کنند، مگر آنکه آن فرد  واقعا برایشان مهم باشد!

می خواهد دائم با تو بیرون برود

sign-love-in-Marriage02.jpg

به نظر می رسد خیلی دوستت دارد. با اینکه هر روز تو را می بیند با این حالT دلش می خواهد با او به بیرون بروید. اگر این عشق نیست پس چیست؟

سر به سر گذاشتن

او اجازه دارد تا با شما شوخی کند.  دلش می خواهد تا با شما شوخی کند و سر به سرتان بگذارد. او از این طریق به طور غیر مستقیم می گوید که به شما علاقه دارد.

به شما اهمیت می دهد

به شما اهمیت می دهد

فرض کنید خطایی انجام داده است و می خواهد از شما معذرت بخواهد و نمی تواند منتظر بماند تا ناهار و یا قهوه تان را تمام کنید. درست وقتی که می خواهید به خاطر رفتارهایش از او شکایت کنید، به شما پیشنهاد می کند تا باهم فیلم ببینید و یا شام بخورید و تازه متوجه می شوید که او فقط به شما اهمیت داده و از هیچ کس دیگری نخواسته تا به او بپیوندد. این نشان می دهد که بعد از خودش ،مهم ترین فرد در زندگی خصوصی اش هستید و این فرصت را پیدا کرده اید تا بدانید که چقدر برای او مهم هستید!

به شما هیجان می دهد

می خواهید باور کنید که دوستتان دارد، اما می ترسید که اشتباه کرده باشید. با این حال، خیلی وقت ها احساس می کنید که با رفتارهایش هیجان زده می شوید. بله، هر لحظه ای که احساس می کنید هورمون آندروفین ترشح می شود (هورمون های احساسات خوب)! می توانید مطمئن شوید که او شما را دوست دارد.

می خواهد شما را تحت تاثیر قرار دهید

sign-love-in-Marriage05.jpg

وقتی می خواهید با کسی دوست شوید، بهترین کارها را برای او انجام می دهید. بنابراین، می توانید تصور کنید که او هم همین رفتار را به شما نشان دهد. اگر مردی شما را دوست داشته باشد تلاش می کند تا هر طوری شده توجه شما را به خودش جلب کند. می تواند با شما صحبت کند، آهنگ های مورد علاقه اش را با شما در میان بگذارد، هدیه بخرد...او مطمئن است که می خواهد اعتماد شما را به دست آورد. بنابراین، اگر مردی واقعا تلاش می کند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد، خیلی راحت علاقه خودش را به شما نشان می دهد.


تهیه و ترجمه : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

  • ۲۷ دی ۱۳۹۶
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×