۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

شرف الشمس

۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

مهم نیست که چه قدر یک نفر را دوست دارید و چه قدر اشتراکات با یکدیگر دارید، در هر صورت روزهای سختی هم پیش رو خواهید داشت. هر رابطه ای با روابط دیگر متفاوت است اما اگر می خواهید با اسرار زوج های خوشبخت آشنا شوید با ما همراه باشید

۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

چه شما رابطه ای جدید آغاز کرده اید و چه سالهاست که متاهلید، فرقی نمی کند در هر صورت ماندن در یک رابطه و نگه داشتن آن سخت به نظر می رسد. مهم نیست که چه قدر یک نفر را دوست دارید و چه قدر اشتراکات با یکدیگر دارید، در هر صورت روزهای سختی هم پیش رو خواهید داشت. هر رابطه ای با روابط دیگر متفاوت است اما اگر می خواهید با اسرار زوج های خوشبخت آشنا شوید با ما همراه باشید. 

۹ چیزی که در همه زوج های خوشبخت مشترک است

​​​​​​​۱- آنها از علایق یکدیگر حمایت می کنند

نیازی نیست که شما درک کنید چرا شریک زندگی تان غرق در سریال بازی تاج و تخت می شود. چرا تنیس، پخت و پز و یا هر چیز دیگری را بیش از حد دوست دارد. برای کسانی که یکدیگر را دوست دارند لازم نیست همه چیز مشابه باشد اما مهم است که از هم و احساسات هم حمایت کنند. هیچ چیز جذاب تر از آن نیست که ببینید طرف مقابل شما از همان چیزی که شما هیجان زده می شوید، لذت می برد. 

۲- آنها پس از قهر و دعوا برای خواب به رختخواب نمی روند

ممکن است وسوسه انگیز باشد که استدلال خود را بیان کرده و از آن به شدت دفاع کنید و بعد هم احساس کنید که برنده اید اما یادتان باشد با این حس و حال یعنی وقتی خودتان یا شریک تان غمگین و عصبانی هستید هیچوقت به رختخواب نروید زیرا دقیقا با همان حال روز بعد از خواب بیدار می شوید. اگر بحثی بین تان پیش آمده، قبل از خوابیدن آن را حل کنید و یا با آرامش بیشتری با هم صحبت نمایید و ادامه اش را با مهربانی به فردا موکول کنید. بدین شکل روز بعد انرژی بهتری برای ادامه بحث خواهید داشت و کارتان به درگیری و دلخوری نخواهد کشید. 

۳- آنها در برابر مشکلات شان سکوت نمی کنند

برخی از زوج ها عادت دارند وقتی از چیزی ناراحت هستند، سکوت می کنند و در نتیجه خشم شان تخلیه نمی شود. این یک درمان خاموش است و همیشه جواب نمی دهد. همه ما برخی مواقع سکوت را امتحان کرده ایم و دیده ایم که بسیار موثر است اما همیشه جوابگو نیست. این کار در واقع می تواند قاتل یک رابطه در طولانی مدت باشد. با شریک زندگی تان ارتباط برقرار کنید و به او بگویید از چه و چرا ناراحت هستید. حتی اگر آماده صحبت کردن نیستید باز هم بهتر از این است که همه چیز را به اصطلاح در سینه حبس کنید. 

۴- زوج های خوشبخت کارهایشان را با یکدیگر انجام می دهند

وقتی شما یک همکار دارید حتی با همکارتان هم همه چیز را بررسی کرده و به تنهایی کارتان را پیش نمی برید. زوج های موفق و خوشبخت هر چیز کوچک و بزرگی را با هم به اشتراک می گذارند. بدین شکل استرس آنها نیز کمتر می شود و رابطه شان هم قوی تر می شود. 

۵- آنها تسلیم مسائل خسته کننده نمی شوند

شاید پرداخت کردن صورت حساب و قبض برق و آب اصلا عاشقانه نباشد اما به هر حال در زندگی هر زوجی وجود دارد. زوج های موفق سعی می کنند قدر لحظاتی که با هم می گذرانند را بدانند و مسائل کاری و دستورات بی وقفه رئیسشان بر زندگی شان تاثیری نگذارد. شما می توانید اگر برنامه ای برای شام یا یک سفر آخر هفته دارید، فکر همه احتمالات را کرده و با خیال راحت با شریک زندگی تان از با هم بودن لذت ببرید. 

۶- آنها دوستان خود را دارند

هر زوجی دوستانی برای خود دارند. ممکن است این دوستان هم زوج باشند و ممکن است نباشند. شما حق دارید که به طور انفرادی با دوستان تان قرار بگذارید و دوستان قدیمی تان را که سالها ندیده اید دعوت کنید. شما حتما دوستانی دارید که داستان هایی برایش تعریف کنید و خاطراتی را مرور کنید که بیش از اندازه از آن لذت می برید. این مکالمات بسیار لذت بخشند پس هر زوجی باید این فرصت را داشته باشد. 

۷- آنها خود را با زوج های دیگر مقایسه نمی کنند

مسافرت رفتن دیگران، ازدواج دیگر زوج ها و هر مساله ای از زوج های دیگر که با خودتان مقایسه می کنید قدرتی دارد که می تواند در رابطه شما تاثیر منفی بگذارد. زوج های خوشبخت، خود را با دیگران مقایسه نمی کنند و همین باعث خوشبختی و خوشحالی شان می شود. هر کاری که می کنید به یاد داشته باشید رابطه خود را با زوج های دیگر آن هم در شبکه های اجتماعی مقایسه نکنید. این عکس ها همه فیلتر شده اند و شما از ماهیت واقعی آنها خبر ندارید. 

۸- آنها یکدیگر را تشویق می کنند

هر کسی رویا و هدفی دارد. ممکن است شما به دنبال تناسب اندام، یا ارتقای شغلی یا حتی در فکر پخت یک لازانیای خوشمزه باشید. زوج های شاد معمولا از یکدیگر پشتیبانی کرده و به یکدیگر کمک می کنند تا رویاهایشان را به دست آورند. مهم نیست که این رویا چه قدر بزرگ یا کوچک است، مهم این است که آنها همه توان خود را برای تشویق یکدیگر به کار می گیرند. 

۹- آنها تلاش می کنند

روابط در آغاز ممکن است خیلی ساده باشد. همه چیز با معاشقه و ماه عسل می گذرد. این زمان نهایتا یک، پنج یا ده سال دوام دارد اما همیشگی نیست. هر رابطه ای تغییر می کند اما زوج های خوشبخت تلاش می کنند که رابطه صمیمانه شان را حفظ کنند. رابطه جنسی بخش مهمی از یک رابطه است اما تمام آن نیست و صمیمیت در اشکال مختلف وجود دارد. برای دوام رابطه تان انرژی بگذارید و مطمئن باشید نتیجه تلاش تان را خواهید دید. 

مترجم : پردیس کیانی

  • ۸ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×